Arma ve Nakış Modası

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Arma ve Nakış Modası

Her sezon moda değişmektedir ve beraberinde yeni desenler ve motifler de getirmektedir. Bu sezon vitrinleri hem armalı hem de nakışlı kıyafetler süsledi. Uzun süre de süsleyecek gibi duruyor. Renkli işleme ve armalar ile kıyafetlere canlılık ve boyut kazandırılmış oluyor. Özellikle kotlarla karşımıza çıkan arma ve işlemeler artık her kıyafete uygulanmakta. Bu sayede daha farklı bir tarz ve sıcak bir görünüm elde edilmektedir.

Arma modası önceden de mevcuttu. Fakat bu zamana kadar armalar bu kadar dikkat çekmemişti. Şimdi kotlara çeşitli çeşit çeşit armaların işlenmesi oldukça şık bir hava oluşturmakta. Genelde bol kotlara ya da yırtık kotlara armalar işlenmektedir. Hem şık durmakta hem de spor durmaktadır. Bol, salaş gömlek veya tişörtlerle tercih edilebilir. Aynı zamanda spor ayakkabılar ve klasik ayakkabılarla da uyum sağlar.

Armaların yanı sıra bol kotlarda nakışlara da rastlanmaktadır. Farklı renklerde çiçek desenleri tercih ediliyor. Oldukça spor ve şık görünüm sağlamaktadır. Hem spor ayakkabılar hem de klasik ayakkabılar ile tercih edilebilir. Nakış ve işlemeler, derilerde, çantalarda ayakkabılarda da karşımıza çıkıyor. Küçük küçük detaylar hem kıyafetlere boyut katıyor hem de sıcak ve çekici olmasını sağlıyor.

İşlemeli kıyafetler çok tercih ediliyor

Detaylarda küçük küçük çiçeklerin işlenmiş olması bazı kıyafetleri son derece şık yapmakta. Aynı zamanda bazı ayakkabılara da işlemeler nakışlar yapılması bu modanın uyumlu olmasını da sağlıyor. Çantalara da arma ve nakış işlemeleri yapılmakta ve istenilen kıyafetle uyumu sağlanmaktadır. Deri ceketler, deri çizmeler akla gelebilecek birçok üründe nakış işlemeleri yansıtılmış. Türk bayanlarının eskimeyen motiflerinden olan nakış, artık kıyafetlerde can buluyor. İşlenilen danteller, örtüler gibi eşyaların motifleri artık sandıklarda değil kıyafetlerde.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
273 views okuma
28 Haziran, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!