2014 Başak Burcu Yorumu

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

2014 BAŞAK BURCU YORUMU

Yeni yılın başlamasıyla yeni başlangıçlar yapacğınız eskiden kalma canınızı sıkan tüm konuların kapanacağı ilgilendiğiniz her alanda başarılı olabileceğiniz bir yıl sizi bekliyor
Başak burcu 2014 burç yorumu sizin için yeni yılın ilk ayları ile özel hayatınızda rahatlamalar olacak. Bekarsanız hayatınıza heyecan katacak yeni biri girebilir ancak birden duygularınızın seline kapılmamanız da fayda var. Anın yaşayın ve ilişkinizi biraz zamana yayarak yaşayın. Aceleci davranmamaya özen gösterin yüksek enerjinizle karşı cinsi adeta büyütmeyeceğiniz bir dönem doğru insanı seçtiğinize emin olun ve her şeyi ayrıntıları ile düşünün.

Başaklar 2014 Ocak Şubat dönemi iş hayatında kendinize güvenin ve olmanız gereken yere gelmeniz için kesin kararlar alın ve uygulamaya geçme konusunda acele edin enerjiniz yüksek. Bazılarınızın bu dönem de terfi alabilir, iş hayatındaki pozisyonu değişebilir. İş ortamındaki başarınız karşısında bazı arkadaşlarınızın size karşı tavırlarının değiştiğini hissedebilirsiniz bu durum biraz canınızı sıkabilir.

Özel yaşamınızdaki bu uyumun etkisi iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak. Bu zamanın keyfini çıkarın. yeni insanlarla tanışabilir, oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz ayaklarınızı yerden kesecek birine rastlamanız mümkün. Uzun süredir devam eden fakat bir sonuca bağlayamadığınız bir ilişki içindeyseniz birlikteliğiniz resmileşe bilir, ilişkide problemler yaşıyorsanız kalıcı çözümler üretebilir ve ilişkinizi çok keyifli bir noktaya taşıyabilirsiniz. Popülaritenizin ve çekiciliğinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. İş hayatınıza gelince planladığınız görüşme ve toplantılar iptal olabilir ya da gecikmeler söz konusu olabilir. Uzun seyahatler söz konusu ise kendi isteğinizle ertelemeniz yerinde olacaktır. Maddi konularda ufak tefek problemler söz konusu olsa da gelirinizdeki artış sizleri rahatlatacaktır

Başak burcu Mart sonu iş yaşamınızla ilgili eş ya da sevgiliniz aracılığı ile tanıştığınız kişilerden göreceğiniz destek bazı sorunların yoluna girmesine ve yeniden yapılanmanıza katkı sağlayacak. r. Bugün mutlaka şans oyunlarında talihinizi deneyin. Genel anlamda sosyal ilişkileriniz konusunda hiçbir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Ancak bu dönem de dikkat etmeniz gereken konu duyduğunuz her şeye inanmamanız ve şüpheyle yaklaşmanız kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem gerçek anlamda dostunuzun kim olduğunu iyi ayırt etmeniz gerekiyor. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla ister eşiniz ister sevgiliniz son derece uyumlu olduğunuz birbirinize sevginizi karşılıklı olarak ifade edeceğiniz bir dönem.

Nisan ayı maddi anlamda sorunlar olabilir hiç hesapta olmayan ekstra harcamalar çıkabilir bu büyük ihtimalle sağlıkla ilgili yapacağınız harcamalar olacak gibi görünüyor. Bu dönemde yaşanacak bir sağlık problemi canınızı sıkabilir sizi uğraştıracak gibi.

Mayıs ayı kısa süreli bir seyahat gündeme gelebilir. Bu seyahat sonrası daha doğrusu mayıs sonu daha bir rahatlamış olacaksınız. Size sıkıntı veren konuların daha rahatladığını göreceksiniz. Evli olanlar eşlerinin ailesi ile ilgili bir meseleyle uğraşmak durumunda kalabilirler. Mayıs ayı maddi anlamda da rahatlama olacak. Mayıs sonu gerek duygusal hayatınızda gerekse iş hayatında her anlamda kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

Haziran Temmuz ayları daha durağan bir dönem olacak bu dönem de işle ilgili koşturmacalar yaşanacak bunun dışında bu iki ayda hayatınızda bir yenilik beklemeyin yeni bir şeylere başlamak içinde sizin için uygun değil. Bu süreyi daha sakin geçirmeye bakın mümkünse bir tatil olabilir. 2014 başak burcu Temmuz sonu çevreden duyacağınız sözler sizi rahatsız edebilir yanlış anlaşılamazından kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Ağustos ayı maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Maddi yönden rahatlamanın verdiği cesaretle riskli yatırımlara yönelebilirsiniz ancak emin olmadığınız araştırma yapmadığınız yatırımların riskli olduğunu unutmayın. Bu dönemde bazılarınızın çok yakın bir arkadaşı ile arası bozulabilir. Ağustos sonu ikili ilişkilerde kavga tartışma ayrılıklar yaşanabilir bazılarınız uzun süredir devam eden ilişkilerini ani bir kararla bitirebilir ki bu karşı tarafın hiç beklemediği bir anda gerçekleşebilir. Bazılarınız ilişkilerini bitirme kararı alırken bazılarınız ise ailelerinin genişlemesi yönünde kararlar alabilir. Çocuk sahibi olma isteğinizi hayata geçirebilirsiniz. Ağustos ayı bazılarınızın iş yeri değişikliği olabilir bu çalıştığınız firmanın başka bir şubesine geçiş şeklinde de olabilir başka bir şehire yerleşmeniz şeklinde de olabilir. Kısaca bazılarınızda ağustos sonu eylül başı iş nedeni ile bir hareket olacak ancak endişelenmeyin bu değişim sizin istediğiniz yönde gerçekleşecek belki de uzun süredir beklediğiniz bir terfi gibi.
2014 Eylül ayı başaklar için uzak akrabaların ziyaretleri uzun süredir görüşmediğiniz dostlarla kavuşmaların aile yemeklerinin yendiği mutlu toplantıların yaşanacağı bir dönem. Bu karşılaşmalara toplantılara sebep katılacağınız düğünler olabilir.

Ekim ayı yeni insanlar tanıyabilir farlı sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Ekim ayı sosyal anlamda hareketli faal bir dönem görünüyor. Evli olanların eşleri ve çocukları ile daha fazla zaman geçireceği aile içi ilişkilerin güçlendiği akrabaların ön plana çıktığı son derece sosyal bir dönem. Gene bu ay içinde bazılarınız kendinizi geçiştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.

Başak burçları Kasım Aralık dönemi yepyeni başlangıçlar sizi bekliyor. Aile ilişkileriniz yeniden yapılanıyor. Bu ayda bekar olanlar yada kalbi boş olanlar evlik düşecekleri kişi ile tanışabilir. Bu tanışma bir aile dostu vasıtası ya da bir arkadaşınız aracılığı ile olabilir. İlk anda hoşlanacağınız bu kişi ile sağlam temellere dayalı bir birliktelik başlayabilir. Hem duygusal anlamda sizi tatmin edecek hem de mantıklı bir seçim olarak aile büyüklerinizin de desteğini alacağınız bir ilişki olacak. Bazılarınız çok da önemli olmayan sağlık problemleri yaşayabilir.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
152 views okuma
21 Eylül, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!