2014 IKİZLER Burcu Yorumu

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

2014 İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler 2014 yılında etrafınızla uyumlu, önünüze çıkan engelleri rahatça aştığınız, barış, güzellik dolu bir yıl sizi bekliyor.Bu yıl hayatınızda beklentilerinizi karşılayacak yönde gelişmelerin yaşandığı gerek çocuklarınızla,ailenizle gerekse iş çevrenizle ilgili size memnun edecek gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olacak.Bu yıl bazılarınız evlilik veya eğitim gibi nedenlerle yerleşim yerini değiştirebilir, bir başka şehir veya ülkede ikamet etmeye başlayabilir. Ancak ilk aşamada hevesle sevinerek başlayacağınız bu değişiklik ilerleyen zamanda uyum sorunlarını hissedeceğiniz gelişmelerle canınızın sıkılmasına neden olsa da sevdiklerinizden alacağınız destek bu sorunları daha kolay atlatmanızı sağlayacak.
Sağlık konusunda hassas davranmalısınız. Özellikle iş temponuzun yoğunluğu sizi stresli hale getirebilir. Sırt ve boyun ağrılarına dikkat etmelisiniz.

İkizler burcu 2014 yılının ilk zamanları kararsızlıklar içinde kalabilir. Maddi durumunuzla ilgili girişimlerinizin sonuç vermesi için, çok acele davranmamanız gerekli. Borçlanma konularında biraz toparlanmalar gerekli bunun için gerekli desteği bulacaksınız.Gönül ilişkilerinde kafa karışıklığı yaşamanız olası eski aşkların tekrar gündeme gelmesi gibi.

Şubat gibi aile içi hassasiyetini kaybetmiş bir konu yeniden tartışmaya açılabilir can sıkıcı dialoglar yaşanabilir bu tartışmanın içine çok fazla girmek istemesiniz de farkında olmadan yaptığınız gaflar nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz biraz canınız sıkılacak.Bir yakınınızın yaşayacağı sağlık problemleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sosyal ve aşk yaşamınıza yönelik eleştiriler artabilir ve bunun sonucunda bazı ayrılık kararları alınabilir veya uzaklaşmalar yaşanabilir. Bazı dostlarınız sizi vefasızlıkla suçlayabilir aşk hayatında beklenmedik durumlarda kalabilirsin. Önemli kararlar almaktan şiddetle kaçınmalısın

ikizler burcu 2014 Mart ayı olumlu gelişmeler yaşanacak gerek iş gerekse özel hayatınızda.İş hayatınızda ilerisi için tecrübe oluşturacak gelişmeler yaşanacak. kariyerinizde veya aşk hayatınızda işlerin istediğiniz gibi gitmesini sağlayacak gelişmeler yaşanacak. Özellikle aşk hayatınızdaki gelişmeler size mutlu edecek aşk ne şekilde gelirse gelsin, gönlünüzü açmaya hazırsınız.

Burç yorumunuz ikizler 2014 Nisan ayı para konusunda bir mücadeleniz olabilir. Beklediğiniz bir ödeme için mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Cesaret isteyen tüm işlerde başarılı olacaksınız Başkalarına zor gelen işler, size son derece kolay gelecek. Ailenize daha fazla zaman ayırmanız gerekecek.Evli iseniz eşinizin ailesinde gelişin bir problemle sizin ilgilenmeniz gereke bilir bu durum siz ikizler için biraz can sıkıcı gibi görünse de eşinizle olan bağlarınızı güçlendirecek ve size hayranlığının artmasına sebep olacak.

Mayıs ayı ilişkiler de gerginliklerin yaşanacağı bir süreç olacak birlikte olduğunuz kişinin,bu ister eşiniz ister sevgiliniz olsun, kıskanç ve kuşkucu tavırları aranızda gerginliklere neden olabilir.İş yerinde ufak tefek tartışmalar yaşansa da bunlar can sıkıcı bir hal almayacak. Bu dönem de çocuklarınızın eğitim hayatında yaşanan gelişmeler sizi mutlu edecek. Ay sonun doğru karamsar olmanıza neden olacak gelişmeler yaşanabilir ancak geçici bir dönem.Kendi kendinize kalmak geçmişi sorgulamak isteyebilirsiniz. Gereksiz kuruntulara kapılarak çevrenizi ve kendinizi germenin kimseye bir fayda vermeyeceğini unutmayın.Planlarınızı hayata geçirmekte zorlanabilir yada ertelemek durumunda kalabilirsiniz.

Haziran temmuz dönemi maddi açıdan olumlu haberler alabileceğiniz veya olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir süreç olacak. Ailenizin yaşlı bireylerinden anne , hala teyze gibi kişilerin bazı istekleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz Onların taleplerine karşılık verme çabasında bulacaksınız.
Ağustos ayı çıkacağınız seyahat sonrası daha rahatlamış bir şekilde işinizin başına geçeceksiniz.bu dönem evliliğinde sorun yaşayanlar bu sorunların üstesinden gelerek birlikteliklerini daha sağlam temellere oturtmanın huzurunu hissedecekler. Gene ağustos sonrası bazılarınız çocuk saibi olma isteği içinde olabilir.Bu dönemde bir miras yada alım satım işi gündeminizde olacak ancak size memnun edecek yönde gelişmeler yaşanacak.

2014 Eylül gibi işinizde yükselmek yada kendi işinizin patronu olmak gibi bir isteğiniz varsa arzu ettiğiniz pozisyona gelmekle kalmayacak, hedeflerinizi de birbir gerçekleştireceksiniz. Sevgili ikizler burcu dizginler sizin elinizde.

Ekim ayı ikizler burcu için bekarlar yada kalbi boş olanların yaşayacağı güzel gelişmelerle renklenecek. Bazılarınız tanışmak istediği ve ulaşamadığı kişi ile bir grup toplantısında karşılaşabilir ve güzel bir birlikteliğin temelleri atılabilir.Evli olanların eşleri ile olan ilişkilerde daha açık ve ılımlı davranmalarında fayda var.Ekim sonu uzaktaki bir akrabanın ziyareti söz konusu.

Kasım aralık gibi ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı gelişmelerin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Bu dönem aşk hayatınız açısından son derece olumlu gelişmeler yaşanacak bazılarınız sürpriz bir evlilik teklifiyle karşılaşabilir. Ailenize daha fazla zaman ayıracağınız bir dönem olacak, çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Herkes sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok önemli olacak.Bu dönem sağlığınıza daha dikkat etmeniz gerekecek yorgunluğa bağlı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
111 views okuma
21 Eylül, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!