2014 Yengeç Burcu Yorumu

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

2014 YENGEÇ BURCU YORUMU

2014 Yengeç burcu için iş yaşamında olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Evli olanların ailelerine daha da zaman ayırdıkları , aile içi ilişkilerin güçleneceği eşleri ile uyum içinde oldukları aralarındaki sonunları tatlıya bağlandığı, ailelerin yeni bir bebeğin müjdesi ile genişleyeceği ikili ilişkiler anlamında güzel olumlu bir yıl olacak. İş hayatında kafanızı meşgul eden sorunlardan kurtulduğunuz daha uyumlu sizinle koordineli çalışacak takım arkadaşları ile problemsiz bir iş hayatı size bekliyor. Bu yıl içinde isteklerinize kavuşacaksınız bu yılın en şanslı burçlarından biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu yıl bazılarınızın kendi işini kurması yada bir akraba veya arkadaşları ile ortaklıkları söz konusu oluşabilir bu girişim oldukça karlı olacak ancak bu iş için mevcut olan işinizden ayrılmak gibi bir durum söz konusu olmayacak yani işinizi bırakmadan yapacağınız karlı bir iş daha söz konusu. Her ne olursa olsun bu yıl kazancınızda artış söz konusu. Yılın ilk üç ayından sonra eğer terfi derecesi olan bir işte çalışıyorsanız işinizde yükselmeniz söz konusu bu hiç beklemediğiniz bir anda gelişecek ve bu sizi oldukça rahatlatacak iş ortamında kıdeminizin artmasına rağmen iş stresiniz azalacak. Yetişkin çocukları olanları bu yıl düğün telaşı alacak. Bu yıl çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler sizi oldukça mutlu edecek. Bu yıl yeni yatırımlar yapmanız söz konusu ev arsa alımı gibi. Bu yıl çocuklarınızın eğitim hayatı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanacak. Sağlık sorunlarınızın artık sorun olmaktan çıkacağını da söyleyebiliriz, maddi manevi her anlamda rahatlayacağınız koca bir yıl sizi bekliyor buna bağlı olarak da stresiniz azalacak haliyle strese bağlı sağlık sorunlarınızın da ortadan kalktığını göreceksiniz.
Yılın ilk ayları ocak şubat dönemi iş hayatınızda yaşanacak ani gelişmeler pek çok fırsatı ayağınıza getirebilir, ayağınıza kadar gelen fırsatları iyi değerlendirin bu şanslardan faydalanın, ofis ortamına yeni katılan takım arkadaşlarınız olacak ve bu kişiler ile son derece uyumlu çalışmalar yapacak iş ortamınızın daha keyifli olduğunu göreceksiniz. Evli ve çocuk sahibi Yengeçler bu dönem de iletişimde son derece başarılı olacak çocuklarının eğitiminde yapmak istediklerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirler. Eş ya da sevgilinizle romantik bir dönem ilişkinizi daha iyi şartlara kavuşturmak tamamen sizin elinizde biraz ilgi anlayış ve doğru sözler mutluluğunuzu katlayacaktır.

Mart ayı çok hareketli olacak bu dönemde hayatınızda bir değişiklik olacak bu bir şeyin bitişi veya bir şeyin başlangıcı olabilir bu yeni bir yere taşınma, ani bir evlilik teklifi gibi bir değişim şeklinde yaşanabilir. Ay sonuna doğru alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Parasal anlamda güzel gelişmeler olacak kazancınızda artış söz konusu. Mart ayı hayattan keyif aldığınız gerek arkadaş ve gerekse ailenizle güzel vakit geçireceğiniz neşeli bir dönem.

Nisan ayı yalnız olan yengeçler için çok şanslı aradıkları gerçek aşkla tanışmaları olası bu dönem aşk da çok şanslı olacaksınız adeta etrafınıza ışık saçtığınız pozitif enerjinizle çevrenizdekileri etkilediğiniz bir süreç. Bu dönemi iyi değerlendirin karşı cinsten hoşlandığınız kişinin de sizden hoşlandığını fark edip güzel bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

Mayıs ayı ikili ilişkilerde eşinizle ya da sevgilinizle son derece uyumlu olduğunuz bir dönem olacak bu dönemde bazılarınız çocuk sahibi olmayı düşünebilir. Bu ay içinde bazılarınız otomobil almayı düşünebilir.

Haziran ayı maddi açıdan doğru hareket edeceğiniz karlı yatırımlara yöneleceğiniz bir dönem bu ay içinde sizi sevindirecek bir gelişme olacak istediğiniz bir şeye kavuşmanız söz konusu olacak. Gene bu yıl sonu katılacağınız aile toplantıları ve düğünler gündeme gelebilir. Bu ay içinde aile içi ilişkilerin yoğun olacağını söyleyebiliriz. Ay sonu bazılarınız kısa bir tatil fırsatı bulabilir.

Temmuz ayı sakin geçecek gerek eşinizle gerekse ailenizle ilgilendiğiniz keyifli vakit geçireceğiniz güzel bir dönem bu dönemde iş yüzünüzde bir azalma söz konusu olabilir.
Ağustos ayında ikili ilişkiler ve ortaklıklar anlamında oldukça önemli gelişmeler yaşanabilir. Yolunda gitmeyen mevzularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz dobra açık ve sert davranmanız olası. Sorumluluklarınızın artacağı bir dönem olacak. Bu ay içinde uzak bir yerden gelen bir akraba veya bir arkadaşınız misafir etme durumunuz olabilir. Finansal açıdan sizi zorlayan ortak harcamalar konusunda daha sakin davranmaya özen gösterin.

Eylül ekim gibi geleceğe güvenle bakmak adına yeni yatırımlar yapmanız bu konuda bir arayış içine girmeniz olası. Sosyal anlamda çok faalsiniz yeni bir hobi edinebilir kurslara başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Kasım ayında bazılarınızın işlerinde yükselmesi yada çalıştığı departmanı değiştirmesi söz konusu olabilir. Bekar olanların evlilikleri ya da bu yönde atılmış bir adım yaşanabilir.

Aralık ayı yoğun çalışacağınız bir dönem olacak. Yeni şeyler öğrenmek düşüncelerinizi zenginleştirmek isteği içinde olabilirsiniz. Sizi mutlu edecek duygusal ilişkilerden kaçma malısınız. Sosyal hayatınızdaki hareketliliğin devam edeceği bu dönem içinde eğer kalbiniz boş ise arkadaş ortamında tanışacağınız kişi ile yakınlaşmanız söz konusu.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
117 views okuma
21 Eylül, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!