AH BE HAYAT

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Nice nice umutlar taşıdık bağrımızın tam da ortasında. Yaşamaya, hayatımızı bir şekilde idame ettirmek adına. Adım gibi eminim ki hepimizin de süslü süslü ne güzel hayalleri vardı, aynı benim de olduğu gibi bilirim….

Kimimiz iş için bir adım atıp hayal kurduk, kimimiz sevda adına hayallerimizi düşledik, bazılarımız da daha güzel yarınlar için çabalayıp durduk. Farklı hayaller peşinde olsak da hepimizin de amacı aynıydı farkında mısınız? Tek emelimiz hayat bize nasıl bir yol çizerse çizsin hayallerimize ulaşmaktı. Şöyle bir kapatın gözlerinizi hayallerimizi kurarken nasıl da gülümsüyordu gözlerimiz değil mi? Ah ne de mutluyuz, ne de caka satıyoruz hayata, sahiden de bizden mutlusu yok.

İş mi kurduk, ”Daha da büyütcem ilerlicem” dedin olmadı mı battık mı? Hırsa kapılık ”Daha çok para kazanacağım” deyip şaştık mı Aşka düşüp, sevdik sevildik sonradan sevdanın yangınına kapıldık yandık mı? Sen yine de yıkılma hayat herkese devam ettiği gibi senin içinde devam ediyor, üzülme kim bilir her sabah doğan güneş senin için hangi mucizelerle doğacak. Belki sevineceksiniz iyi ki diğerleri olmamış diyip gözlerinizin içi parlayacak, güleceksiniz….

Hatalarımız, kusurlarımız, eksiklerimiz olacak elbette insanoğlu beşer şaşar.
Şu kocaman dünya da yanlış yapmayanımız mı var hangimiz mükemmeliz. Arada sıkışmış  doğruyu yanlışların arasından biz çekip çıkartacağız. Yeni gün, yeni umutlar getirip bırakacak kapımıza.

Sen de durma yeniden yeni umutlarla başla sabaha. Çünkü eminiz kendimizden belki defalarca düşüp-kalkmalarımız olacak ama biliyoruz bir yolunu gösterecek bize hayat hayallerimize çıkan doğru yolu gösterecek. Yılmadan usanmadan yine yine deneyip başarımıza ulaşacağız.

Umutlarından, yarınlarından sakın ha hayellerinden sen de vazgeçme…

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
342 views okuma
9 Ocak, 2018
HasLet
HasLet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!