aylara göre kişilik analizi (kadın&erkek)

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Ocak Doğumlu Kadınlar

Her daim genç kalmayı başarır. Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır. Yaş tahtaya ayak basmaz. Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz. Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder. Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar. Tutumludur. Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır. Mütevazıdır. Ortama, kişiye, duruma göre kendini ayar. Sade bir şıklığı vardır. Düzgün kemik yapılıdır. Makyajsız doğal güzelliği ile öne çıkar.

Ocak Doğumlu Erkekler

Ciddiyetli, sağlam, güvenilir ve sırdaştır. Başarılı kariyeri, kendi ayakları üzerinde durur. Yalnızlık sınırları içine kolay kolay kimseyi almaz. Sadakatlidir. Doğrucu, dürüst, yaşından olgun tavırlıdır. Gizli espri gücü vardır. Aklı başında biridir. Mutlaka hayatınızda bir daha asla unutamayacağınız kadar yer edinmeyi başarır. Geleneksel görüntüsünün ardında müthiş erotizm duygusu vardır. Karizmatik, saygınlık uyandırabilmesi, girdiği ortamlarda ilgiyi üzerine çeker. Her daim genç kalır. Seçkin zevkleri, kaliteden hoşlanması, kendine has stili vardır. İlişki bittiğinde asla geri dönmez ve bir ömür boyu özlenir.

Şubat Doğumlu Kadınlar

İnişli çıkışlı ruh halleri, orijinal kişiliği, kimseye benzemeyen tavırları vardır. Aşırı duygusallıktan uzak oluşu, mantığının sesini dinlemeyi bilir. Kolayca ele geçirilmez. Zarif, zeki, arkadaş, ortamı germeyen, akıllı biridir. Elli senelik evli olsanız da sizinle arasına daima bir mesafe koyar. Özgürlüklerinize, kişiliğinize ve seçimlerinize saygı duyar. Seçici ve kaliteye düşkündür. Kuşku, şüphe gibi duygulardan uzaktır. Şaşırtıcı, ilgi uyandırıcı görünür. Modern görüşlüdür. Kendine has özel stili vardır. Kendi başına buyruktur.

Şubat Doğumlu Erkekler

Duygularını belli etmez. Sıra dışı fikirleri, dost canlısı oluşu, kendine has havası vardır. Sosyal liderliği, kendine özgü ahlak yapısı vardır. Sakin kayıtsız görünümüne karşılık duyarlıdır. Yenilikçi düşünce yapısındadır. Kendine has kuralları vardır ve boyun eğmez. Nezaketlidir. Titizdir ve bu yüzden her kadınla olmaz. Kıskançlık nedir bilmez. Tam elde ettim diye düşünürken birdenbire çekip gider. Kimseyle kıyaslanmayacak kadar özeldir. Müthiş sezgi gücü vardır. Denetlenemezler.

Mart Doğumlu Kadınlar

Burçlar kuşağının en büyüleyici kadınlarından biridir. Çok güzel gözlere sahip, bakışları oldukça derindir, Merhametli, empati gücü, vefa duygusu yüksektir. Erkeğini mutlu etmeyi bilir. Güzel ve sevimlidir. Utangaç, hassas, muzip ifadeleri vardır. Cömerttir, kimseye benzemeyen kadınsı duruşu, gülüşü, sıcaklığı vardır. Hoşgörülüdür. İçinde büyümeyen çocuksu ruh halleri vardır. Masumdur, kötülük nedir bilmez. Doğal güzelliği vardır. Pozitif konuşur, içten yanıt verir. Her durumdan bir pozitif sonuç çıkarmayı bilir.

Mart Doğumlu Erkekler

Rahat tavırlıdır. İflah olmaz romantizm duyguları vardır. Hayalleri vardır. Önyargılı olmaz. Anlayışlı olur sizi üzmekten kaçınır. Kendine has dünyası vardır. Onu tanımak bir ömür boyunca imkansızdır. Şair ruhu, duygularını kimi zaman yazıya dökerek size ifade eder. Sempatiktir, buğulu bakan gözleri ve masumiyeti vardır. Bir görünüp sonra birden kaybolur. Kimsenin aklına bile gelmeyecek güzellikleri yaşatır. Farklı alışkanlıkları ve bağımlılıkları vardır.

Nisan Doğumlu Kadınlar

Kendine olan güveni tam, çekiciliği ve canlılığı yüksektir. Yaş tahtaya ayak basmaz. Hakkını almayı, değerlerini korumayı bilir. Hakim partner olur, baskılardan hoşlanmaz. Hiçbir şeyden yılmaz, kolayca ele geçirilmez. Güçlü erkekleri tercih eder, yani erkeğini seçmeyi bilir. Açık, net ve dürüst tavırlıdır. Girdiği her yerde ilgi toplamayı bilir. Zevkli ve eğlencelidir. Bir kaşık suda fırtınalar koparır. Saygınlığa önem verir. Ömür boyu dinç kalır. Gözleri, upuzun kirpikleri ve etkileyici bakışları vardır.

Nisan Doğumlu Erkekler

Yeni fikirlerle doludur ve bunları uygulamaktan kaçınmaz. Her ortamda liderlik gücünü kolayca sergiler. Güçlü adaleleri sayesinde yıllarca genç kalmayı başarır. Benzersiz egosu ve kendine olan müthiş güveni vardır. Eğer keşfedilecek bir zirve varsa oraya varana kadar pes etmez. İsteklerini ne yapıp edip kabul ettirmeyi bilir. Afacanlıkları vardır. Genç bir ruha sahiptir, hiç yaşlanmaz. Gücünü en gerekli yerde kullanmayı bilir. Yakayı ele vermez, maço tavırları vardır. Herkesten daha çabuk ipi göğüsler. Hiçbir şeyden korkmaz. Rekabeti sever. İkna kabiliyeti yüksektir. Sınırları zorlar. İri siyah zeytin gözleri vardır. Kendine özel fikirleri vardır.

Mayıs Doğumlu Kadınlar

Sabırlı, dayanıklı, güvenilir ve beceriklidir. Harika yemekler yapar. Güzelliğine düşkündür, giydiğini yakıştırmayı bilir. Kolay kolay ilişkilere girmez ve kolay kolay kimseye yüz vermez. Bulunduğu ortamı güzelleştirir. Tutumludur. Yoğun duyguları ve derinlikli düşünme kabiliyeti vardır. İfade gücünün kuvvetli oluşu, ne istediğini dürüstçe belirtmesini sağlar. Dinlemeyi bilir. Fiziksel açıdan tutkulu, tensel açıdan kuvvetlidir. Dudakları, teni, çenesi, gamzeleri ile öne çıkar. Sevdiği adamı yüceltir, destekler, zenginleştirir. Konukseverdir. Doğal güzelliği vardır.

Mayıs Doğumlu Erkekler

Güven, huzur, sadakat arayan kadınlar için ilaç gibidir. Etkileyici ses tonu bulunur. Yatıştırmayı bilir. Kaliteli ve seçkin yaşamayı bilir. Ne istediğini bilir ve ona göre planlar yapar, bunları uygular. Yoluna engeller çıksa da yılmaz. Zevklerine düşkündür, kadınını sahiplenir. Kolay kolay sinirlenmez. Sevdiği kadına lüks ve oldukça değerli hediyeler sunar. Romantiktir. Yükselme hırsı bulunur. Fiziksel yönden güçlü bir erkektir. Huzursuzluk çıkarmaz.

Haziran Doğumlu Kadınlar

Her konuda bilgi sahibidir. Müthiş zekası vardır. Kıskanç olmaz, sıkboğaz etmez, erkeğine özgürlük tanır. Kafaca arkadaş olmayı bilir. Eğlenceli, keyifli, hareketlidir. Kendini duygusal konularda kapıp koyverir. Gizli bir romantiktir. On kadını yan yana getirseniz hiç biri onun kadar hareketli olmaz. İleri yaşlarda bile formunu korur, kendine dikkat eder, biçimli vücuda sahiptir. Siz leb demeden leblebi dediğinizi anlar. Canı ne kadar sıkkın olsa da, eğlenmeyi bilir. Rutin bir kız olmaz. İstediği zaman eğlenceli istediği zaman ciddi olmayı bilir. Aşk acısını çabucak unutmayı bilir.

Haziran Doğumlu Erkekler

Popüler ve etrafı sürekli doludur. Esprili, neşeli hali, gelgitleri vardır. Çok hareketlidir. Heyecan verici ve zekidir. Parfüm seçiminde, müzik, yolculuk,iletişim konusunda üstündür. Onun hakkında tam ve kesin bir kanıya varılmaz. Asla çözemeyeceğiniz bir bilmecedir. Kendini zekice gizler kimi zaman da hiç susmadan kendini anlatır. Yıllar geçse de aynı çekiciliği korumayı bilir. Sık boğaz etmekten hoşlanmaz. Serüven meraklılığı vardır. Tatlı huysuzlukları, minik şımarıklıkları bulunur.

Temmuz Doğumlu Kadınlar

Bir an hüzünlüyken hemen ardından neşelenmeyi başarır. Monoton bir kız olmaz. Tutumludur. Bereket ve şans getiricidir. Sır tutmayı bilir. Sizi hiçbir zaman sırtınızdan vurmaz. Masumiyet dolu çekiciliği bulunur. Güzel gözleri vardır. Gizemlidir. Usta bir aşçıdır. En zor gününüzde yanınızda bulunur. Sadakatlidir. İçten, dürüst, tertemiz kalbe sahiptir. Sertlikten asla hoşlanmaz. Yapmacık ve yüzeysel bir kişi değildir.

Temmuz Doğumlu Erkekler

Duygusaldır, masum ifadesi, becerikliliği vardır. İçinden geldiği gibi hareket eder. Komik şaşkınlıkları bulunur. Kötü bir niyet taşımaz. Nezaketlidir. Bildiklerini sizinle paylaşmaktan zevk alır. Kültürlü olur. Sevdiği kadına karşı bonkördür. Romantik bir aşık olur. Hayalleri vardır. Verdiklerine karşılık çok az şey ister. Sadık olur. Aidiyet duygusu yüksektir. Ailenize önem verir. Size maddi ve manevi anlamda bereket, şans getirir.

Ağustos Doğumlu Kadınlar

Popülerdir. Dişiliği, çekiciliği, cazibesi, sıcaklığı, aklı ve güzelliği ile öne çıkar. Seçmeyi bilir. Yüz kadını yan yana getirin, Aslan kadını anında farkedilir. Otoriter tavırları bulunur. Mağrur havası vardır ve bu hava erkekleri fazlasıyla etkiler. Kadınca şefkati çoktur ancak bunu çok sevdiği erkeğe gösterir. Göz kamaştırıcı olur. Zeki, kurnaz, güçlü ve yeteneklidir. Oyunu kuralına göre oynamayı bilir. Kaliteden asla ödün vermez. Bir kraliçe olduğunun gayet iyi farkında olur. Bakımlı, estetik, kadın gibi kadın dedikleri cinsten biri olur.

Ağustos Doğumlu Erkekler

Kendine has karizması, gücü ve cömertliği vardır. Her zaman sahnede olmasını sağlayan güçlü donanımı bulunur. Koruyucu, asil ruhlu, kaliteden ödün vermez. Sizi ruhunuzla, vücudunuzla, aklınızla kavrar. Gösterişli yapısı bulunur. İstediği bir şeyi mutlaka elde etmeyi bilir. Cana yakındır. İlkelerinden asla taviz vermez. Liderlik gücü yüksektir. Yaratıcıdır. Saygındır. Açık sözlü, sıcak ve boyun eğmez. Onu elde etmek zordur, bitti dedikten sonra kesinlikle geri dönmez.

Eylül Doğumlu Kadınlar

Gerçekten mutlu olacağına inanıyorsa, karşısına engeller çıksa da vazgeçmez. Titiz ve dakiktir. Tertemiz bir yüreğe sahiptir. Kolayca hiçbir şeye, hiçbir insana kanmaz. Yaş tahtaya ayak basmaz. Aşırılıklardan hoşlanmaz. Gelişmiş zekası ve estetik duyarlılığı vardır. Sadakatlidir. Akıllı olur. Cömert ve sevecen halleri vardır. Kimi zaman partnerini şaşırtır, minik şakalar yapmaktan hoşlanır. Işıl ışıl yanan gözleri, sevimli munzurlukları vardır. Ne kadar aşık olsa da, yeri geldiğinde mantığını kullanır. Mütevazidir. Elleri maharetlidir. Pratik olur.

Eylül Doğumlu Erkekler

Hayatında duygusallığa kesinlikle izin vermez. Çalışma aşkıyla dolu, yani kariyer sahibi olur. Titizlikleri, kaliteye önem vermeleri, seçkin giyim zevki vardır. Bir kadını kendine aşık etmek isterse bunu mutlaka başarır. Keskin zekası olur. Müthiş analiz gücü vardır. Seçicidir. Yeme, giyim kuşam, sağlık ve çalışma gibi olguları fazlasıyla önemser. Dürüst ve samimi olur. Aklı başından zor alınır. Gayet özel bir insan olur. Aşık olduğunda karşılıksız olsa dahi yıllarca aynı kadını sever. Kuvvetli ve dayanıklı olur. Kıskanç olmaz. Kusursuz hafızası vardır. Size ait hiçbir şeyi unutmaz. Disiplinli ve bilgili olur.

Ekim Doğumlu Kadınlar

Mantıklı konuşmaları ve düşünce biçimi vardır. Tatlı gülümsemeleri olur. Karşısındakiyle gerekirse sonuna kadar tartışabilir. Çekicidir. Yeri geldiğinde romantik aşık gerektiğinde arkadaş olmayı başarır. Zamanın ve ortamın tadını çıkarabilir. Popülerdir. Tek taraflı bir aşkı kesinlikle sürdürmez. Kıskanç olmaz. Aşırı duygusal değildir, aşk bitmişse bitmiştir, yoluna kaldığı yerden devam etmesini bilir. Zevkli giyinir, bulunduğu ortamı güzelleştirmeyi bilir. Üstüne çuval giyse bu kadına yakışıyor cümlesi teraziler için söylenmiştir.

Ekim Doğumlu Erkekler

Her şeyi mantığına uydurma çabası vardır. Yakışıklıdır, girdiği her ortamda dikkat çeker. Kaliteli yaşamdan hoşlanır. Giyim ve marka meraklıdır. Sosyal hayattaki gücü ve popülaritesi yüksektir. Çoğu kadının başını döndürmeyi bilir. Nezaketli, adil bakış açısı vardır. Gülümsemesi etkilidir. Karşısındakini kendisine inandırmakta ustadır. Romantik olur. Kendi içindeki çelişkileri vardır. Kendine has esprileri bulunur. Fiziksel olarak duyarlıdır. Sohbet etmekten zevk alır. Gezmekten, eğlenmekten zevk alır. Özgür yapılıdır ve denetlenmekten hoşlanmaz.

Kasım Doğumlu Kadınlar

Gizemli yapısı, derin düşünebilmesi, dayanılmaz çekiciliği bulunur. Daha ilk bakışta bir erkeği elde edebilir. Büyüleyici ve baştan çıkarıcı olur. Baştan çıkarmada eline kimse su dökemez. Erotik zevklerini sınırsızca yaşamayı bilir. Teninin kokusu baştan çıkarır. Hem melek hem şeytansı halleri vardır. Etkileyici parfümleri ile baştan çıkarır. Her kıyafetin içinde dişiliğini sergiler. Büyülü bakan gözleri bulunur. Kendine güvenir, geri adım atmaz, aşık olduğunda vazgeçmez. Azim ve kararlılığı vardır. Risk almaktan korkmaz.

Kasım Doğumlu Erkekler

İhtiraslı, aşırı tutkulu, vazgeçmeyi bilmez. Duygusal aşırılıkları bulunur. Yönetim sevdası vardır. Kolayca kandığınız blöfleri vardır. Etkileyici gözleri bulunur. Onun hakkında asla tam olarak bilgi sahibi olunmaz. Gizli saklı işleri vardır. Kendine has kontrollü yapısı ile taviz vermez. Kolay kolay ele geçirilmez. Yenilmeyişi, inadı ve muhteşem iradesi bulunur. Duygularını belli etmez. Erotik zevklere aşırı düşkündür. Kendi isteklerini elde etmeyi bilir. Başkalarının kendisi için ne düşündüklerini umursamaz.

Aralık Doğumlu Kadınlar

Hiç büyümeyen çocuksu halleri vardır.Daima genç kalmayı başarabilir. Hareketlidir, muzip yanları ve macerayı sever. Sevimli, endamlı, formunu korumayı bilir. Nezaketli, asaletli, yüreğinde kötülük taşımaz. Pozitif düşünceli, sorunlarını üstünüze yıkmaz. Abartılı hayalleri vardır. Gezmeyi sever. Gittiği yerlerde, girdiği ortamlarda insanları güldürmeyi başarır. Olayları gülünç tarafından görebilir. Sizi sıkmaz, ayrıldığında sorun çıkarmaz. Arkadaştır, bonkör ve kıskançlık nedir bilmez.

Aralık Doğumlu Erkekler

Garip çocuksu tuhaf halleri vardır. Çılgınca neşesi bulunur. Maceracı yapısı, eğlenceyi sevmesi, keşif yeteneği vardır. İyimserdir. Saf ve tertemiz yüreği bulunur. Herkese güvenir, çabuk aşık olur, sosyaldir. Hayal gücü yüksektir. Dürüsttür. Cömerttir. Düşünmeden konuşması ve kimi zaman kırdığı sevimli potları vardır. Ona kızmak asla mümkün olmaz, bir şekilde gönül almayı bilir. Negatif konuşmalar yapmaz, daima pozitiftir. Erkek arkadaşlarından çok sevgilisine zaman ayırır. Yenilikçi bakış açısı vardır ve ortamı germekten hoşlanmaz.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
317 views okuma
11 Kasım, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!