Baktım Resimlerine Yine Sevdana Yenildim

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Baktım Resimlerine Yine Sevdana Yenildim Hayaller Kurup Gecelerden Hep Seni Dilendim

Şimdi yanımda olacaktın, gördün mü yokluğun ne saçma hallere düşürdü beni yine. Bak sırtımı dayadım yine birilerine, yine medet umar oldum hiç tanımadığım kişilerden sayende. Biliyordum aslında adım gibi biliyordum buda yanlış seçim olacaktı benim için sonunu bile bile dayadım sırtını bunun için kimseyi suçlayamam.

Aslında tüm suç benim biliyorum, seni bu kadar yürekten deli gibi sevmemeliydim, bir gün gideceğini, beni yalnız başıma ıssız bırakacağını, asla benim olamayacağını biliyordum. Keşke bir yerlerden ansızın çıkıp gelsen ”Bende seni en az senin beni sevdiğin kadar seviyorum” desen keşke, çocukça düşünceler işte bende ki. Halbuki bu keşkeler sizlerin canını ne çok yakar, benim içimi ne çok kanatır, onu da bilirim. Dost kalmayı bile beceremedik ya ona yanarım.

Dinlediğim şarkılar da avutmuyor beni artık, daha bir hüzün çökertiyor gözlerime ne zor şeymiş yokluğunla başa çıkmak. Resimlerine de bakamıyorum içimin yarası daha da kanasın istemiyorum neden mi tek başıma durdurması imkansız oluyor çünkü silemiyorum da ellerim gitmiyor onları yok etmeye, sen arkana bile bakmadan gitsen de onlar bende kalsın istiyorum nedense. Zaten sensizliği anlatan bir şarkı buldumsa şayet takılıp kalıyorum, hiç bıkmadan dinleyip duruyorum tekrar tekrar, belki bir kaç damla gözyaşım karışıyor aralarına, beni nasıl sevginden mahrum ettiğin doluyor kalbime ve orada da kalıyor. Canımı yakmadan, içimi dolu dolu acıtmadan da gitmek bilmiyor, ruhumu sarıyor sensizliğin alevi ve orada kendince usul usul yanıyor.

Bazı zamanlar soruyorum kendime seni sevmenin ödülü bu muydu diye. Sevmek, sevdalanmak, birine kör kütük aşık olmak neydi. Aşkın sonsuzluğuna her zaman inanan ben, hele ki bu zaman da sevdaların imkansız olduğuna olacağına inanır oldum çıktım artık. ”Seversin kavuşamazdın Aşk olur” diyen Şatıroğlu ne güzel de özetlemiş aşkı. Bizlerde kavuşamadık sevdiğimize, hayallerimizin umutlarımızın
hepsi kimselerin uğramadığı bir limanda batmış bir gemide terk edilmiş yorgun bir halde duruyor sanki. Yarım kalan Aşkımız nasıl sevdaya dönüşecek. Sanırım bir mucize olsa gerek bu, birileri çıkıp gelecekte o limana, batık gemiyi bulacak ta hayallerimiz muradına erecek. Oooo ne çok zaman lazım bizlere, ne çok umutlar biriktirmeliyiz yüreklerimiz de bolca da sabıra ihtiyacımız olacaktır elbet bolca sabır gerekecek bizlere…

Bazı Aşk tercihlerimiz yanlış zaman ve yanlış insan olup yanılabiliriz. Lakin buna aldanıp Aşk yalan diyenleriniz, imkansız diyenleriniz Aşk yalan olur mu hiç. Aşk en güzel duygu hayatımız da aslında tabi ki gerçek Aşkı yaşıyorsanız sevilip seviliyorsanız, arada ufak tefek atışmalar olacaktır elbet onlara da tadı tuzu deyip geçiştirirsiniz sizden iyisi yoktur. Gerçek Aşkı yaşayanlar bir özlem çökerse içinize arada resimlerinize bakın Aşığınızın sizde olan en güzel resmine. Aşığından ayrı olanlar benim gibi siz de silmeye kıyamadıysanız sizler de bakın. Yada silip atın Aşkınıza layık olamayanın hiç bir hatırası kalmasın. Vefasız olanın hasretini çekmekte zor, özlemi kör bir kuyu misali uzar gider. Yüzünüzün gülüp-içinizin daha çok yanmasına izin vermeyin sizlerde, madem bilinmedi kıymetiniz kendi kıymetinizi kendiniz bilin bundan böyle. Kalpsizin
birine kızıp Aşka küsmek olur mu hiç hadi yeniden açın o güzel kalplerinizi Aşka, bakarsınız bu sefer Sevdanın en yücesine denk gelirsiniz. Zaten bir mucize beklemek saçmalık olur, sabırı deriz elbette nereye kadar sabır ederiz sabrın da bir sonu olacaktır tükenecektir sabrımız biliriz.

İçi boş Aşklar aklınıza geldikçe daha çok yakmasın canınızı sakın ola ki izin vermeyin. Bezginlik hissi yılgınlık duygusu, hele o sabaha zor kavuşan geceler bölünen uykular sizden uzak dursun. Bilirim ilk zamanlar zor gelecek ama yine de siz acılarınıza tutunarak dan yeniden kalkın ayağa, vazgeçin yüzü küf tutmaya başlamış boyalı aşklardan. Kim bilir o beklediğiniz mucizeler ansızın burada girecek hayatlarınıza canınıza can katacak kim bilir.

Yakın sigalarınızı saçlarını kesen Kadınlara, sakallarını kesen Adamlara!

Siz siz olun sakın Aşka Sevdaya kızıp hayata küsmeyin çünkü Hayat Sevince Güzel. (HasLet)

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
8 yorum
758 views okuma
20 Ocak, 2018
HasLet
HasLet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarYorumlar (8 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!