Chat Sohbet Siteleri Bedava Sohbet Sitesi

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Chat Sohbet Siteleri Bedava Chat Sitesi

Chat” kelimesi yabancı bir kelime olup Türkçesi ”Sohbet” anlamını taşımaktadır. Yani Türkçemize dışarıdan gelen bir kelimedir. Genellikle sanal ortamda adından çok bahsederiz Chat yapmak, chat odaları, chat siteleri, chat sitesi vs. birçok manada kullanılmaktadır. Eğer evde yada işyerinde Bilgisayar ve internetiniz varsa bu kelimeleri pekçok yerde ziyaret ettiğiniz bir sitede duymamak mümkün değil.

Bu makaleyi yazma amacımız: AnlaSevgimi.com sohbet ve chat sağlayıcısı olarak sitemize gelen ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacı taşımaktadır. Bu tür sitelere nasıl giriş yapılacağı ve giriş yaptıktan sonra nelere dikkat etmesi gerektiğini kısaca açıklamak istedik. AnlaSevgimi tamamen bir aile ortamını anımsatmaktadır. Zaten misyonumuz web üzerinde en eğlenceli ve en yenilikçi Chat Sitesini kullanıcılarına sunmaktır.Gerçekten Google nezninde kaliteli ve kalıcı bir chat sitesi olmak istiyorsanız herzaman yenilikçi, seçici ve özverili çalışmak zorundasınız.

Chat Sitemize Giriş :

Eğer web üzerinden giriş yaptıysanız linkimize tıkladıktan sonra kendinize en güzel ve sizi yansıtacak bir nick yani Rumuz bulmaktır. Uygun rumuzu bulduktan sonra şifrelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü sohbet odalarımıza girdikten sonra cok güzel arkadaşlar, dostlar edinebilirsiniz bu yüzdendirki bidahaki girişinizde buradaki dostlarınızın hem sizi tanıması kolaylaşacak hemde başka bir kullanıcının sizin nickinizi almasını önlemiş olacaksınız.Nick şifreleme işlemi chat odamıza giriş yapmadan önce zaten sorgulanmaktadır.Nick şifreleme işlemini yaptıktan sonra size sadece SLM demek düşecektir .

Mobil Giriş:

Sitemize Teknolojinin harika buluşu Akıllı bir telefondan yani mobil giriş yaptıysanız aynı şekilde yukarıda bahsetmiştik yine uygun bir nick bulup şifrelemenizi tavsiye ederiz. Şifreleme işlemi web girişi gibi kolay olmayabilir. Bu sebeble sizlere nick şifreleme ve şifrenizi nasıl gireceğinizi kısaca tarif etmek istiyorum. Sohbet odamıza girdikten sonra yapacağınız işlem şudur:

/ns register şifre e-mail örneğin : /ns register 1234 ahmet@anlasevgimi.com mail adresimiz uzantısı bu şekilde olacaktır. daha sonra şifreleme işlemi bittikten sonra /identify 1234 bu komutu uyguluyoruz yani şifre girme işlemi olarak bunu yapmak zorundasınız. Daha sonra size düşen bir slm yada merhaba diyerek sohbete başlamak kalıyor.

Bu Platformu sadece sohbet olarak düşünmeyin site bünyesinde birçok kanal barındırmaktadır. Bunlardan bazıları oyun kanalı, yarışma kanalı ve radyo kanalı olarak sizlere hizmet vermektedir. Çok değerli Dj arkadaşlarımızdan istek parça dinleyebilirsiniz
Hoşsohbetler dileriz.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
223 views okuma
23 Kasım, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!