Fransa Sohbet Chat Odası

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Sevgili Fransa’da yaşayan gurbetçilerimiz sizlere www.anlasevgimi.com sitemizden kısaca bahsedelim .

Google‘nin bizlere vermiş olduğu bu fırsatları değerlendirerek Yurt dışında yaşayan gurbetçilerimizin sesi olmak için Fransa Sohbet makalemizi yazmaya karar verdik. Kurmuş olduğumuz Anlasevgimi.Com web sitemiz ile sadece Türkiye üzerinde sınırlı kalmayıp Ülkeler arası iletişimi sanal üzerinde sohbet ederek pekiştirmek istedik. Sohbet Sitemiz uzun yıllardan beri aktiftir. Ama kullanıcılarına tam anlamıyla sohbet hizmeti vermeye yeni başlamıştır. Artık Google nezdinde aranılan kullanıcıları tarafından tercih edilen bir chat sohbet sitesi olmuştur. Her geçen gün dahada çıtamızı yükseltmeye ve ideallerimizin peşinden usanmadan yılmadan koşmaya çalışıyoruz. Fransa’da ikamet eden gurbetçilerimize ulaşmak onlarıda sohbet sitemizin bir üyesi yapmak adına fransa sohbet konulu makalemizi yayınlıyoruz.

Anlasevgimi.Com Sohbet Odalarının Amacı:

Anlasevgimi.Com sohbet sitemizi kurmamızdaki amaç insanlar arasındaki iletişim kopukluğunu gidermek, onarmak ve sanal üzerinde arkadaşlık ve dostluk değerlerinin önemini anlatmak ve yazılı bir şekilde ıspatlamaktır. Sohbet sitemiz yalnızca yazılı ve mesajlaşma yolu ile iletişim sağlamaktadır. Sitemizin isminden de anlaşıldığı üzre sevgimizi haykırmak, ulaşılması gereken yerlere ulaştırmak ve bunu anlatmak alamını tasımaktadır. İnsanları ve özellikle hayata küsmüş, arkadaş çevresınden sıkılmış, dertlerini, sorunlarını içine atarak kısacası hayata küsme derecesine gelen arkadaşlarımızı bu sanal platformda tekrar hayata kazandırmak yeni çevreler farklı kültürden, düyanın dört bir yanından insanları bir çatı altında toplamaktır.

Fransa Sohbet Odalarına nasıl giriş yapılır.

Web üzerinden Frsansa sohbet odalarına giriş:

Web üzerinden girişlerde google aramalarında direk Anlasevgimi.com olarak arama yaptırabilirsiniz yada Fransa Sohbet araması yaparak sitemize ulaşabilirsiniz. Sohbet Chat sitemizde kesinlikle üyelik istenmemekte olup herhangi bir ücret te ödemenize gerek yotur. Çünkü sohbet sitemiz tamamen ücretsiz sohbet hizmeti vermektedir. Direk giriş yapabilirsiniz ve chat odası içerisinde kendinize uygun bir nick alarak sohbete başlayın.

Mobil Üzerinden Fransa Sohbet Odalarına Giriş:

Akıllı cihazı olmayan insan artık yok denecek kadar az olduğuna göre sanal sohbet sitelerinede mobil cihazınız ile giriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mobil uygulama indirmeniz ve kurmanızdır. Mobil Sohbet sitelerine girişinizde artık çok kolay ister Almanya‘da, ister Amerika‘da olun nerede olursanız olun mobil üzerinden chat yapmak yeni arkadaşlıklar kurmak bir tık uzağınızdadır. Google‘ye  fransa mobil sohbet yazarak sizlere ilk sıralarda hizmet verme arzusuyla yanıp tutuşan Anlasevgimi.com sitemizi goreceksiniz. Fransa‘da yaşyan yurttaşlarımız sizleride aramızda görmekten kıvanç duyarız.

 

 

rssyoutubeinstagramflickrfoursquaremail
reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
121 views okuma
12 Ocak, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


AnlaSevgimi.Com - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
Assign a menu in the Left Menu options.
Assign a menu in the Right Menu options.
error: Content is protected !!