Galatasaray’ın Yeni Hocası Hikmet Karaman mı?

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Yeni sezona fırtına gibi giren Galatasaray futbol takımı ligin ortalarına gözle görülür hatta taraftarını çıldırtacak bir şekilde düşüşe geçmiş ve bunun tek sorumlusu olarak gösterilen Sarı Kırmızılı takımın teknik sorumlusu Igor Tudor‘du. Son haftalarda yaşanan puan kayıpları bardağı taşıran son damla oldu. En son aldığı yenilgi sonucu taraftarın baskısıyla Galatasaray Yönetimi düğmeye basarak Igor Tudor ile yolları ayırma kararı aldı.

Igor Tudor yaptığı basın açıklamalarıylada sosyal medya olsun tv proglarında spor yazarlarınında büyük tepkisini almıştı. Enson Basın açıklamasın da Türklerin futbol anlayışı bu demeçlerinden sonra spor yazarları dahil herkesimden büyük tepki çekti.

Galatasaray yönetimi aslında uzun zamandır Igor Tudor ile yolları ayırma peşinde oldu. Ama uygun bir hoca bulabilmek zor olduğu için beklemek zorunda kalmıştı. Gelişen olayların ardından Yönetim kararıyla Igor Tudor’un bileti kesildi. Şimdi ise akıllara takılan bir soru Galatasaray yoluna hangi hoca ile devam edecek? Bu hoca yerli mi yoksa yabancı mı olacak?

Galatasaray Hocasını buldumu?

Galatasaray Igor Tudor İle yollarını ayırdı.

Alınan son bilgilere göre bir çok hoca ile görüşüldü hatta Fatih Terim  ilede görüşüldü ancak Fatih Terim konusunda görüş ayrılığı olduğu için askıya alındı. Sosyal medya ve alınan duyumlara göre Galatasaray Çaykur Rize sporun başında olan Hikmet Karaman ile görüşüldü büyük ölçüde anlaşma sağlandığı gelen haberler arasında.

Peki tecrübeli Teknik adam Hikmet Karaman başarılı olabilirmi?

Kariyerinde bir çok başarılara imza atan ve başında bulunduğu kulüplerde işini severek yapan Hikmet Karaman gs başına geçerse başarı oranı ne olacak. Yada devre arasında takviye transfer yapılacakmı sorularının cevabını ilerleyen günlerde hep birlikte görecez.Ama bir gerçek var ki Galatasaray günden güne kötüye gidiyor ve taraftar çok üzgün hatta öfkeli. Yönetimin  bu kadar kayıtsız kalması taraftarı çileden çıkarmıştı. Galatasaray için hayırlısı osun diyoruz.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
192 views okuma
18 Aralık, 2017
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!