Kedısini öldüren gençe para cezasi kesildi

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

aa_4782Kediyi işkenceyle telef ederken çekilen görüntüleri sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan üniversite öğrencisine bin 756 lira idari para cezası kesildi.

Eskişehir’de Osman Gazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü Öğrencisi C. A’nın, iç organları dışarı çıkmış bir kedinin resimlerini kendi sosyal paylaşım hesabında paylaşarak yayınlaması üzerine, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Eskişehir Şube Müdürlüğünce inceleme başlatılmış ve ikamet adresi tespit edilmişti.

Eskişehir’deki ikamet adresinde bulunamayan şahsın Bartın’a gittiği öğrenilmiş ve bunun üzerine Bartın Cumhuriyet Savcılığına başvurulmuş, Cumhuriyet Savcılığınca şahsın ifadesi alınarak Eskişehir Adliyesine gönderilmişti.

BİN 756 LİRA İDARİ PARA CEZASI
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Eskişehir Şube Müdürlüğü, üniversite öğrencisi C.A. hakkında, 5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu’nun 8. Maddesinin 2. fıkrasında yer verilen “Hayvanların, yaşadıkları sürece, tıbbi amaçlar dışında organ veya dokularının tümü ya da bir bölümü çıkarılıp alınamaz veya tahrip edilemez” hükmüne aykırı davranmaktan bin 756 lira idari para cezası uygulayacak.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
198 views okuma
13 Şubat, 2014
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!