öğleden sonraki uyuşukluk için çare

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Öğleden sonra akşamdan önce bastıran o uyuşukluk halleriyle başa çıkmada 6 tavsiye bizden.

Çalışıyorsak yorulacağız da, yorulduğumuz yerden toparlayacağız da. Ama pek tabii ki bu toplanma işleminin de bir yolu yöntemi var. Bakınız sizin için sıraladık.

1. İşiniz şimdi vereceğimiz tavsiyeye ne denli uygun bilinmez ama kendinize yürüyerek gideceğiniz bu arada da doğal güneş ışığına maruz kalacağınız ofis dışı küçük toplantılar ayarlayın. Ya da iş arasında bir küçük kahve arsı verin, ne bileyim öğle yemeğini ofis dışında yemek de bir şey.
2. Ya da hadi peki ofis dışına adım atamadığınızı düşünelim, hatta masanızdan ayrılamadığınızı. Öyleyse bu video ışığınız olsun.

3. Ya da kendinize kalorisi çok da yüksek olmayan şöyle yediğinizde sizi tazeleyen meyveli bir tatlı ısmarlayın!
4. Şöyle bir ‘iyi hissettiren şarkılar’ listesi oluşturun. Başınız sıkıştıkça ona başvurursunuz. Bir de şöyle azıcık sesi yükseltip birkaç tane ardı arkasıyla dinlediniz mi oh yeni enerjiniz yüklendi. Günün sonuna dek yeter size!
5. Çalışma masanızın yanı başında mutlaka ki (tercihen cam şişede) su bulunsun. Unutmayın öğle yemeği sonrası bastıran o çökkünlük hallerine karşı baş kalkanınız o olacak.
6. Ve son olarak, enerjiniz dibe vurduğu anlarda en sevdiklerinizin fotoğraflarına, videolarına yahut onları hatırlatan birkaç parça eşyaya bakın. Bu sizi iyi bir ruh haline sokacak, üzerinizdeki iş yükünü hafifletip sizi gevşetmeye yetecektir.
image-14773132581893309739

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
236 views okuma
27 Ekim, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBu yazı yorumlara kapatılmıştır.


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!