Sponsor Bulamayınca Genelevle Anlaştılar

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Yunanistan’da amatör bir futbol takımı sponsor bulmakta zorlanınca iki genelevle anlaştı. Futbolcular, sponsor firmanın gönderdiği pembe formaları görünce şaka yapılıyor sandı.

OYUNCULAR DA ŞAŞIRDI

Yunanistan’da amatör ligde yer alan Voukefalas takımı, bundan böyle formalarında bir süre iki genelevin reklamını kullanacak.

Üzerinde “Villa Erotica”, “Soula’s House of History” baskıları bulunan yeni pembe formalarıyla takım antrenmalarına başladı. Takımın yönetim kurulundan ve aynı zamanda yedek kalecisi Yiannis Batziolas “Ne yazık ki herkes amatör ligden desteğini çekti. Artık tek meselemiz ayakta kalmak” dedi.

Batziolas, oyuncuların da durum karşısında oldukça şaşkın olduğunu ve şaka yapıldığını zannettiklerini söyledi.

PEMBE FORMA 1300 DOLAR

Fakat futbola çok düşkün olan Larissa kentinde taraftarlar ve organizatörler bu gelişmeyi soğukkanlı karşılamadı. Lig organizatörleri, pembe formaları sportif amacı ihlal ettiği ve çocuk taraftarlar için uygunsuz bulduğunu söyleyerek yasakladı.

Fakat takım bu karara itiraz etti. Takımda her bir oyuncu pembe forması karşılığında 1300 dolar alıyor. Ülkedeki diğer futbol takımları arasında cenazeevi, kebapçı, reçel fabrikası gibi ilginç sponsorluk anlaşmaları yapan takımların sayısı da artıyor.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
103 views okuma
19 Ekim, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!