Yılmaz Özdil’den Emin Cölaşan’a ağır sözler.

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Yılmaz Özdil’den Feyzioğlu’nu reklam peşinde koşmakla suçlayan Çölaşan’a: “Kendinize hayrınız yok bari gölge etmeyin”

Balyoz ve Ergenekon davalarında yeniden yargılamanın gündeme gelmesiyle birlikte öne çıkan Feyzioğlu, Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil ile Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan’ı birbirine düşürdü.

Çölaşan’ın Feyzioğlu’nu iktidarın oyununa alet olmakla suçladığı yazısı Özdil’i fena kızdırdı. Feyzioğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olmak istediğini iddia eden Çölaşan’a Özdil, “Bunak mısın? Gerizekalı mısın?” demekle yetinmedi.

İŞTE ÖZDİL’İN YAZISI

Neymiş efendim, hapistekileri aslında yolsuzlukları örtmek için bırakacaklarmış, bu işin içinde AKP’nin menfaati varmış, hükümet kendini kurtarmak için takas yapacakmış filan… Yatsınlar o halde, öyle mi?

BUNAK MISIN GERİZEKALI MISIN?
Aman ha, maazallah, kumpastan yatanlar dışarı çıkarsa, yolsuzluklar gündemden düşer, unutuluverirmiş… İşlemedikleri suçun bedelini ödemeleri yetmedi, başkasına ait yolsuzluğun bedelini de onlar ödesin değil mi? * (Bütün samimiyetimle soruyorum; yolsuzluklar unutulur diye endişeleniyorsun, Allah aşkına bana izah et… Kumpastan yatanlar çıkarsa, ayakkabı kutusunu niye unutasın? Bunak mısın? Geri zekâlı mısın?)

SEN BAROLAR BAŞKANI’NA GICIKSIN DİYE…
Barolar Birliği Başkanı’nın başka hesabı var, cumhurbaşkanı olmak istiyor, chp’nin başına geçmek istiyor diye makale döşenen arkadaş mesela… Ben bi adım ileri götüreyim, velev ki, ABD Başkanı olup Beyaz Saray’a yerleşmek istiyor… Haksız yere yatanları çıkarmaya çalışması yanlış mı birader? Sen Barolar Birliği Başkanı’na gıcıksın diye, pırıl pırıl insanlarımız zindanlarda ömür mü tüketsin?

NASIL OLSA İÇERDE YATAN SEN DEĞİLSİN!
Yüreğinde insana dair kırıntı bulunmayan, koltuk muhafızı, parti borazanı kalemşorlar… Babası asrın iftirasıyla beton tabutlara tıkılan kaç evlat, henüz ergenlik çağında ihtiyarladı, haberiniz var mı? Kaç kadın felç oldu, kanser oldu? Kaç anne kahrından rahmetli… Nasıl olsa yatan sen değilsin değil mi? * Başbakan aslında dümen yapıyormuş da, kimseyi bırakmaya niyeti yokmuş falan… Hiç denemeyelim o zaman, hiç çabalamayalım, kılımızı kıpırdatmayalım, bırakalım yatan yatmaya devam etsin değil mi?

BARİ GÖLGE ETMEYİN
Sen yurtsever kılığına bürünen maskeli liboşlarla kol kola girip fink at, Beykoz konaklarıyla kanka ol, Aydın Ayaydın seni sünnet çocuğu gibi gezdirsin, Doğu Perinçek içerde çürüsün… Sen dışarda bile işe yaramıyorken, içerdeki muhalefeti bile senden etkili olan Tuncay Özkan sürünsün… Öyle mi? * Düşün kardeşim yakamızdan… Kendinize hayrınız yok. Bari gölge etmeyin.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
168 views okuma
10 Ocak, 2014
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!