Böyle Vahşet Görülmedi.

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Eskişehir’de 36 yaşındaki Emine A., evine gelen 40 yaşındaki Sevil Sağlık’ı, 33 yaşındaki sevgilisi Recep Ü. ile birlikte yastıkla boğup, başına satırla vurarak öldürdüğü iddiasıyla yakalandı.

Şüphelilerden Recep Ü.’nün, Sevil Sağlık’ın öldüğünden emin olmak için ağzına çamaşır suyu döktüğü, diğer şüpheli Emine A.’nın öldürdükleri Sevil Sağlık’ın eşi İlhan Sağlık ile daha önceden dost hayatı yaşadığı belirtildi.

Evli ve 4 çocuk annesi Sevil Sağlık, 28 Eylül 2012 tarihinde, daha önceden eşi İlhan Sağlık ile dost hayatı yaşayan Emine A.’nın Kurtuluş Mahallesi’ndeki evine gitti. İddialara göre Sevil Sağlık zaman zaman evine gidip sohbet ettiği Emine A. ile akşam saatlerinde mutfakta börek yaparken, içeriye Emine A.’nın bir oto tamircide çalışan sevgilisi Recep Ü. girdi.

TARTIŞMA ÇIKTI

Bir süre sonra Sevil Sağlık, iddiaya göre Emine A.’ya, “Sen iki kişiyi de idare ediyorsun. Recep ve eşim İlhan ile birliktesin” diye konuşunca, tartışma çıktı. Recep Ü., Sevil Sağlık’a tokat attı, yere düşen kadını anten kablosuyla boğmaya çalıştı. Baygınlık geçiren Sevil Sağlık bir süre sonra ayılıp bağırmaya başlayınca, Recep Ü. ile Emine A., onu yastıkla boğup, satırla kafasına vurdu.

Ölen Sevil Sağlık’ın parmağındaki altın yüzüğü, cüzdanını ve cep telefonunu alan şüpheliler, cesedi bir çuvala koyarak, merkeze bağlı Sarısungur Köyü yakınlarındaki boş araziye götürdü.

Recep Ü. iddiaya göre Sevil Sağlık’ın öldüğünden emin olmak için yanında getirdiği çamaşır suyunu ağzına döktü. Ardından da Sevil Sağlık’ın aldıkları cep telefonu ile cüzdanını bir poşete koyup taş bağlayarak Porsuk Çayı’na atan iki şüpheli, kendi kanlı kıyafetlerini de Bilecik’in Bozüyük İlçesi yakınlarındaki boş arsaya attı.

Şüpheliler, öldürdükleri Sevil Sağlık’ın cesedini çuvala koyarken sardıkları yorgunun kanlı çarşafını da kuru temizlemeciye götürdü.

EŞİ KAYIP BAŞVURUSU YAPTI

Eşinin gece eve gelmemesi ve telefonunun kapalı olması üzerine İlhan Sağlık, polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulundu. Sevil Sağlık’ın çuval içerisindeki cesedi kaybolduktan 3 gün sonra 1 Ekim 2012 tarihinde merkeze bağlı Sarısungur Köyü yakılarında köylüler tarafından bulunarak jandarma yetiklilerine bildirildi.

İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı araştırmada cesedin 3 gün önce kaybolan Sevil Sağlık’a ait olduğu belirlendi. Jandarma ekipleri yaptıkları soruşturma sonunda, olayın şüphelileri Recep Ü. ile Emine A.’yı yakaladı.

İki şüphelinin emniyetteki sorgularında suçlarını itiraf ettikleri belirtilirken, öldürülen Sevil Sağlık’ın eşi İlhan Sağlık jandarmaya şüpheli Emine A. ile 6 ay dost hayatı yaşadığını, daha sonra ayrıldıklarını söyledi.

İlhan Sağlık, “Emine A.’dan kurtulmak için evimi değiştirdim ancak ondan kurtulamadım. Eşim de ilişkimizi biliyordu. Kıskançlık yüzünden eşimle Emine sık sık kavga ediyor, karakolluk oluyordu. Ancak son zamanlarda eşim evden kaçıp Emine’nin yanına gidiyordu. Burada bir-kaç gün kalıp geri dönüyordu” dedi.

İlhan Sağlık, ölen Sevil Sağlık’ın ilk eşinden 2, kendisinden de 2 olmak üzere 4 çocuğunun olduğunu belirtti.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Eskişehir’de 40 yaşındaki Sevil Sağlık’ı yastıkla boğup, başına satırla vurarak öldürdükleri iddiasıyla yakalanan Emine A. ile sevgilisi Recep Ü., İl Jandarma Komutanlığı’nda yapılan sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edildi.

rssyoutubeinstagramflickrfoursquaremail
reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
51 views okuma
3 Ekim, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


AnlaSevgimi.Com - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
Assign a menu in the Left Menu options.
Assign a menu in the Right Menu options.
error: Content is protected !!