Emsan Bıçaklarıyla Usta Şeflere Dönüşün

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Mutfak ve sofralar için tasarım harikası ürünler hazırlayan Emsan; yepyeni ürünleri Trendy ve Daily bıçak setleriyle mutfaklara keskin bir kolaylık getiriyor. Emsan bıçak setleri, keskinliği ile hem pratik bir kullanım sunuyor hem de malzemelerinizin çok daha kolay doğranmasını sağlıyor.

Kalite ve şıklıktan ödün vermeden; geçmişten bugüne fonksiyonel ürünlerle mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştüren Emsan; yepyeni bıçak setleriyle kurban bayramında da yardımınıza koşuyor. Emsan bıçak setleri; etten sebzeye, meyveden ekmeğe kadar her türlü kesim işleminde mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak. Ergonomik tasarımı ile size güvenli bir kullanım da sağlayan bıçak setleri ile tüm besinleri doğramak artık çok daha kolay olacak.
Daily, Trendy ve Miyagi bıçak setleriyle hayatınızı kolaylaştıran Emsan; farklı bıçak modelleriyle yemek yaparken sizi usta şeflere dönüştürüyor.

Özel Vanadyumlu Çelikten üretilmiş, kırmızı ve siyah renkleri bulunan 5 parçalık Emsan Daily bıçak seti; en zor besinleri kolayca keserken paslanmaz özelliğiyle uzun yıllar en büyük yardımcınız olacak. Yeni üretilen 6 parçalık Emsan Trendy bıçak seti ise; kırmızı, siyah ve yeşil renkleriyle her zevke hitap ediyor. Paslanmaz çelikten üretilmesi, ekstra keskinliği ve ergonomik yapısı ile kolay kullanım özelliği sunuyor.

6 Parçalık Miyagi Bıçak Seti 156 TL’den satışa sunulmaktadır.
6 Parçalık Trendy Bıçak Seti 75 TL’den satışa sunulmaktadır
5 Parça Daily Bıçak Seti 39 TL’den satışa sunulmaktadır.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
153 views okuma
21 Eylül, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!