Türkiye’yi Dehşete Düşüren Kadın Öldü

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Ağrı’nın Eleşkirt İlçesi’nde amca çocukları 9 yaşındaki Gökhan ile 7 yaşındaki Azat Bayram’ı boğarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklandığı Ağrı Cezaevi’nde kendini asan 32 yaşındaki H.Y., kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Eleşkirt’e 8 kilometre uzaklıktaki 25 hane ve 180 nüfuslu Alagün Köyü’nde oturan kuzenler Azat ve Gökhan Bayram’ı, 8 Ekim sabahı dağa erik toplamaya gittikleri sırada evine çağırarak boğup öldüren ve fosseptiğe atan H.Y., yakalanarak 17 Ekim günü tutuklandı.

KALBİ TEKRAR ÇALIŞTIRILDI AMA…

18 Ekim günü cezaevinde herkesin uyuduğu bir sırada iple kendini koğuşun tavanına asan H.Y., görevlilerin fark etmesi üzerine son anda kurtarıldı ve Ağrı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kalbi duran ve burada tekrar çalıştırılan H.Y., daha sonra ambulansla Erzurum’a gönderildi. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi altına alınan H.Y., bugün öğle saatlerinde öldü.

H.Y.’nincenazesinin, hastanedeki otopsisinin ardından babası Selahattin Günbey tarafından alınarak, köyünde toprağa verileceği bildirildi.

KAYBOLAN ÇOCUKLARIN AKIBETİ

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine bağlı Alagün köyünde geçen hafta kaybolan çocuklar, yengeleri tarafından foseptik çukuruna atıldığı anlaşılmıştı.

8 gün önce okul çantalarını sınıflarına bıraktıktan sonra bir daha haber alınamayan amca çocukları Gökhan ve Azad Bayram’ı aynı okulda öğrenim gören kızı ile evine çağıran H.Y, çocukların ellerini naylon çorapla bağlayarak öldürmüş, cesetlerini evin bitişiğindeki tuvaletin çukuruna atmıştı.

7 ve 9 yaşındaki çocukları öldüren H.Y., polisin arama çalışmalarını öğrenince cesetleri foseptik çukurundan çıkararak tuvaletin bir metre uzağındaki alana gömmüştü. Psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 32 yaşındaki H.Y. ise gözaltına alınmıştı.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
122 views okuma
19 Ekim, 2012
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


ETİKETLER :

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!