Kalbimde Hançerinin İzleri

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Sensizliğin ilk günü dinle lütfen bu sözcüklerin hepsi sana…..
Her dakika, her saniye an be an büyüyen bir çığ yokluğun içimde. Yolunu kaybetmiş gidecek yeri olmayan insanlar gibiyim. Çıkmaz sokaklara yol alıyorum habire kalbim de Hançer izlerinle. İnsan kendi elleriyle çizdiği yolunda nasıl kaybeder kendini onca kalabalığın içinde; kaybolduğuma mı yanayım durmak bilmeyen kanayan kalbime mi yanayım bilemedim….

 

Sensizli günler başladı yine. Vuslat diye nitelendirsem bunun adını vuslat
değil, hasret desem aynı şehirlerde nasıl hasret kalırdı ki seven sevilene. Delmemiş miydi Ferhat uğruna ölümü bile göze aldığı aşkına ulaşmak için dağları bizim aramız da aşılmaz engeller de yoktu oysa. Özlem bu bende ki sana sadece sana olan deli özlem beni yakıp bitiren geçer diyerek avunduğum kendimi kandırdığım her geçen gün daha da büyüyen fakat bir türlü geçmek bilmeyen Zümrüdü Anka Kuşu misali küllerinden yeniden
doğan sana olan özlem.

Bu kaçıncı sen tarafından terk edilişim ben bile unuttum sayısını, sahi sen hatırlıyor musun bu kalbi kaç defa viran-ı hazan eyleyip arkana bile bakmadan gidişini. Yine mi aynısı olacak şimdi nefesim dediğim, yaşama sebebim dediğim, huzurum bildiğim Sen’i unutmaya bu kalpten söküp atmaya karar verdiğim ve başardığım tam da unuttum dediğim anda yeniden karşıma geçecek ”Seni seviyorum sensiz olmuyor mu?” diyeceksin.
Ve ben; Sen Sevdiğim Adam yine sana dayanamayıp, yine mi yalan olan sevdaya kucak açacağım. Yok be adam o kadar da değil elbet bu son Hançerlenişim olsun sen tarafından, senin için ölmeye bile razıyken kendi ellerinle öldürdün bendeki sevgini. Lakin henüz  delirmedim daha sana olan sevdam deliydi benim sen bunu bilemedin.

Kalp de kalmadı bende sayende artık. Sen yalan sevdandan sıkıldın, ben devamlı  kandırılmaktan yoruldum. Sana da hak vermiyor da değilim bir insan ne kadar, nereye  kadar rol yapabilir ki. Buda senin birisi tarafından son böyle sevilişin olsun .

Ve Bensen Selam Olsun Deli Sevdasına Yenilip Saçlarını Kestiren Güzel Seven  Bayanlara……

 

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
617 views okuma
8 Ocak, 2018
HasLet
HasLet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!