YALAN SEVDANA YENİLDİM

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Yazdıklarımı hep yaşadıklarım sanıyorlar, oysa ben mevsimler boyunca sadece seninle yaşamak isteyip de yaşayamadıklarımı da yazıyorum; hayallerim var içlerinde çocukça kurduğum masum hayaller, geç kalınmışlıklarım var nedense hep sana geç kalınmışlar ve en çok onlar acıtır canımı, çokça da gözyaşlarım var bilmiyorlar nedense, bilmek de istemiyorlar belki de ”….

Ve çaresizliklerim gizli içlerin de kimselere anlatamadığım çaresizliklerim, haykırsam koskoca dağları yıkacak ama içimde sessizce kıvranan soluduğumda beni de solduran feryatlarım ve asla olduramadıklarım ve asla olamayacaklar saklı…

Yine iyi niyetlerimden vuruldum, yine YALAN SEVDANA YENİLDİM sana söz bu son vuruluşum, bu son yenilişim olsun, bu son olsun.

Belki de hiç sevmedin beni hiç sevememiştin, benim seni sevdiğim kadarın çeyreği kadarı bile. Şimdi düşünüyorum da benim sözlerim zorluyordu sanırım seni, acıyordun bana sanırım sana olan büyük sevdama acıyordun, ”Sensiz kendimi çaresiz hissediyorum, sen gidiyorsun ben burada tek, hem yetim hem öksüz kalıyorum” dediğime acıyordun. Sen de biliyordun be adam bir daha hiç kimse tarafından böyle güzel sevilemeyecektin sen de biliyordun.

Oysa ki herkesler duysun isterdim seni bir ömür boyu bıkmadan usanmadan seveceğimi, bağıra çağıra haykırmak O’da beni seviyor demek isterdim, kim ne demiş seninle ilgili umurumda değildi herkes istediği yorumu yapsaydı nafileydi şu seven gönle, varlığını hissediyordum ya daha ne olsundu, gölgeydin sen bana oysa korkmuyordum korkularımdan O var diyordum kim bana ne diyebilir, öyle pahalı şeyler de istemiyor beklemiyordum senden bir mesajın, bir gülüşün dünyaları veriyordu bana, sabahlara senin mesajlarınla günaydın demek, akşamları senle uğurlamak yetiyordu bana. Akşamlara hep ben uğurluyordum seni nasıl da can yakardı seni uğurlamak varsın olsun yansın canım sabah yine gelecektin ya biliyordum yada ben öyle sanıyordum…..

Yaptığım her şey senin içindi, senin benimle mutlu olman adına ne gerekirse yapardım herkesi arkama almaya hazırdım halbuki, mutlu olduğunu sanıyordum benimle. Her şeyi sende yaşamak, seninle yaşamaktı tek derdim. Sen üzülsen ben yanar kor olurdum da, ben ölsem senin umurumda olur muydu bilmiyorum.

Dışarıdan görenler güçlü sanırlardı seni ben gibi, korkuyordun aslında sevmekten korkuyordun, öğrenmek isteseydin öğretirdim sana sevmeyi-sevilmeyi seve seve öğretirdim yeter ki isteseydin, bir adım gelseydin tüm yollarım sana çıkardı bilirim. Yoruldum artık annelerinin eteklerinin altında dolanan çocuklar gibi senin gölgende dolanmaktan yoruldum, güçlüydüm aslında ben her zorluğun altından bunca zamana kadar kendim kalkmıştım senin sevginin altından tek başıma kalkamadım en çok da bu yakıyor canımı. Kendimi bu kadar aciz zavallı hissetmek görmek yakıyor, sanki bu ben değilim.

Bekledim ben hep bekledim bir gün rollerimiz değişir diye bekledim. Bir gün ben sana küserim, naz yaparım gelmem sen beni merak eder özler yollarıma düşersin diye bekledim. Buda bir hayaldi işte diğer hayallerim gibi masum asla gerçekleşmeyecek bir hayal. Pahalı hayallerim olmadı asla kurmadım da beceremezdim de zaten gerçek sevenler bilmezdi bunları bir sen bilemedin.

Bir daha sana dönmemek adına ne yapmam lazımdı, yine gelsen özledim desen içim erirdi dayanamaz yine sana gelirdim kaçan topuna koşan çocuklar gibi koşa koşa gelirdim. Başka bir sevdaya yelken açsam imkansız bir şey biliyorum ama o zaman senin gül yüzüne bakmaya cesaretim olmazdı.

Koştum Düştüm ve Yoruldum, yeniden ayağa kalkacak gücümde yok artık ve en sonunda Sustum; şimdi sen söyle ”Namusum avradım” derdin hep ”Sana benden başka biri dokunursa öl”. Şuan senden gitsem birini bulsam bana dokunmasına izin versem namusum dediğin kadını bırakıp giden sen mi yoksa başka birinin bana dokunmasına izin veren ben mi daha az namuslu olacağız.

AŞKLA KAL…………….

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
4 yorum
429 views okuma
14 Şubat, 2018
HasLet
HasLet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarYorumlar (4 Yorum)

  • Harika bir yazı… Bu kadar mı sade bir dille ile anlatılır.. Emeğine yüreğine sağlık… Boğazımda düğümlendi sözcükler.. Çok Etkilendim ve başarılarının devamını dilerim…

  • HasLet gerçekten harika bir makale olmuş. Anlatmak istediğini oyle sade ve anlaşılır bir şekilde yazıyorsun ki okudukça okuyası geliyor insanın birde özel kelimelerin var sadece sana ait olan kelimeler sözcükler onlara zaten lafımız yok teşekkürler HasLet:)))

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!