YAMAN AYRILIK

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Hani zamansız yaşanırdı aşkAşkın mevsimi yoktur, dört mevsim yaşanır aşk” diyenleriniz şimdi nerelere gizlen diniz?

Gerçekten de zamansız yaşanırdı aşk dediğin. Bilemezsin, bilemezdin nereden geleceğini. Hep sol yanın da bulurdun, hep sol yanın dan vururdu seni binlerce defa. Ummadığın anda çıkardı karşına, beklenmedik bir zaman da. Güzelmiş çirkinmiş ne fark ederdi sevene. Bir bakışına, içten gülüşüne, duruşuna, nazına, sözüne kalbine yenik düşer aşık olursun. Hep de böyle kalsın istersin, aynı heyecanla yıllarca sürsün gitsin istersin. Küstün mü neyine aşık olduysan onu getirirsin gözlerinin önüne, kırıldın mı ”Hadi bana sıcacık bir gül yeniden ” dersin, olmadı çıkarır  resmine bakarsın sen de olan en güzel resmine, hem de binlerce defa.

Ne küslük kalırdı ne kırgınlığın. Ufak ufak tebessümler edersin kendi kendine, Rabbine sonsuz şükürler gönderirsin sevdiğini sana verdiği için….İklimler boyu hep yanın da  kalsın istersin.

Divane gönlünüzle aşkın heyecanına kapılıp nasıl da bahtiyar zamanlar geçirdiniz. Kendi kendinize kurduğunuz düşler nasıl da çılgına çeviriyordu kalplerinizi. Yerde  mi yaşıyor yoksa göklerde mi uçuyordunuz bilemez oldunuz. Neredeyse adınızı unutur  oldunuz, kendiniz den geçip hayatınız da hep O dediniz, O’nlu yarınlar vardı artık  bu vakitten sonra. Canınızdan çok sevip sıcacık sevginizle bu aşkın her zerresini yaşayacaktınız sonuna kadar.

Ya da sizler öyle sandınız kendi kendinize kurduğunuz düşler gibi yine kendi başınıza kaldınız acılarınızla beraber, yalnız tek bir farkla kurduğunuz düşler size ne kadar yaşama sebebi sunuyorsa ayrılık da bir o kadar ölüm sebebi sunuyordu sizlere. İnsanın kalbini yerinden söküyordu sevilene hasret kalmak. Gerçekten de bu ayrılık ne yaman bir şeydi hayattan soğutuyordu insanı.

Benim mi?
Ben seni güzel sevdim be adam, yüreğini sevdim senin, yaşın kaç olursa olsun hep çocuk kalan yüreğini sevdim. Gülüşüne aşık oldum beni benden alan gülüşüne sen den ayrı kaldığım anlarda gülüşünü getirdim hep gözlerime, olmadı resimlerine baktım yaralı gönlümü avuttum, kapanmayan yaramı kanattım durdum….
Herşeyimdin sonum oldun.

 

Dinlediğim şarkılar da okuduğum kitaplar da çoğu sevdaların aynı telaşları,  aynı heyecanları, aynı kalp çarpıntıları kısacası hep mutlu başlangıçlar, yalnız  ve umutsuz bekleyişler ve hep hazin sonlar. Aşk‘a vurulduk, sevdanın dalgalarıyla ne fırtınalı denizlerde canımız yana yana oradan oraya savrulduk, yine de yılmadık sevmekten. Düştük yine kendimiz kalktık ayağa kanayan dizlerimizle.

Sizin sevdanız sonu bulmasın dileğiyle….

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
483 views okuma
9 Ocak, 2018
HasLet
HasLet

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!