Çok Sevme Arkadaş

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Elbetteki sevdin mi tam seveceksin. Güvenecek bağlanacak sahip çıkacaksın tabi ki de sevdiğin bunu bilecek hissedecek. Aynı değeri sana verecek, aynı duyguyla bağlanacak sana, aynı düşünecek
senin gibi. Ve artık o zaman aşkın gücü ortaya çıkmaya başlayacak.

Yürekler konuşunca diller susarmış bazen. Bir bakış yeterli derdini anlatmaya. Aşkta ihanete yer yok asla yok olmamalıda.
İhanet dilde değil gözde bile olmamalı. Her baktığın yerde sevdiğini aşkını görmelisin, her şarkıda, her şiirde, okuduğun her romanda gezdiğin her yerde onu bulmalısın. Çok sevmek iyidir diyorsanız içinizden aksine hiçte iyi değildir yanılıyorsunuz çok seven hep kaybeder bu asla değişmez asla.

Her aşk yola çıktığında anla sevgimi diye değişmez mi hareketlerimiz sözlerimiz. Elbette değişir tabi ki, fakat sevginizi, duygularınızı, anlatacağınız sevgili duyabilir mi o önemli, Dinle sevgimi diye kulağına fısıldamaz mısın yaklaşamaz, dokunamaz, ama duyuramazsın. Gözünden sakınır kıskanır ama ona bunu anlatamazsın.

Siz biz hepimiz bir yürek bir can yinede ayrı ayrı dünyalar Çok seven en çok üzülen olur en çok o üzülür o ağlar o yalnız hisseder kendini. Tatlım balım her şeyim dersin içinden duyuramazsın!

O sana hep sağır olur ama yinede haykırır sevginin o sahte cümlelerini yüzüne yüzüne. Artık çok seven farkına varır, bir yara bandı yada yarasına merhem diye iyileşince kesilecek bir tedavi.!!
Söyler içinden sevdiğine; sen bana geçmişini unutmak için gelip, geçmişinle bende yaşadın! Sen onu unuttukça beni, beni unuttukça onu hatırladın!

Kaç kez anlatmak istedim sana “Geçmişindekini unutamayan, en çok şimdisindekini aldatır” diye. Kandırıldığını bilen biri buna ses çıkaramıyorsa, kandıran kişi sonunu rahatça hazırlasın diyedir.! Kendi sonunu hazırlaman içindi bunca suskunluğum ey sevgili..

Çok seven her şeyin farkındadır aslında fakat hep yüreği ile savaş halinde sürer gider çelişkileri nasıl dur desin ki deli gibi severken, sevdasına yanan tutuşan kalbe kim sözünü geçirebilmiş ki. Aslında gerçek bir aşkla sevilmemiştir, sevdiğim dediğin kişinin sahte gülücük sahte sözleriyle avutur kendini..

Ey sevgili, aslında daha ilk yalanında anlamıştım senin beni sevmediğini ama aşkta söylenen yalanlara akıl inanmasa da kalp aldanmak istiyor. Sonra bir itiraf bekliyor insan, sadece bir özür, içten içe yürekten. Seven her ne olursa olsun asla sevdiğine kıyamaz kızamaz bir elinde küsmeler saklıyor sevdiğine, öbür elinde barış tebessümleri. Belki biraz gözyaşı, sitem, bir kaç bağırış çağırış ama affetmeye hep hazır hep hazır!

Toparlayacak olursak bir sevgi eğer yürekleri titretmiyorsa ona sevgi denmez. Sevgi olunca yürekte, bedene can gelir, huzur gelir, mutluluk hayatına yansır hep tebessüm eder yüzün ve her tebessümde sevdiği kişi karşısındaymış gibi yürekten. Sevdiğini karşısında görünce, içini tatlı bir heyecan basar titrer yüreği..

Tavsiyem asla çok seven taraf olmamanızdır. Çünkü ufacık bir rüzgarda sallanmayı bırak, uçar gider gerçek sevmeyen hep bahane arar kaçmak için. Sürekli sevdiğine küçümser gözle bakıp ne yapsam da bundan kurtulabilirim planları yapar beyninde!!

Çok seven taraf hep üzülür, hep kırılır, hep ağlar kolay kolay
gülemez!

……devamı gelecek yazımda olacak. Bekleyin lütfen…biraz daha canım yansın, biraz daha üzüleyim, biraz daha nasıl bir seven sevgisi yüzünden her gün öldürülür, ölüp ölüp dirileyim 🙁

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
271 views okuma
9 Şubat, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!