Güzel yaşamak..

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Dört yıllık anaokulu artı dört yıllık ilkokul artı dört yıllık orta öğretim okulu,dört yıllık lise ve daha sonra birkaç yıllık okul için isteğe bağlı olarak ve sonunda hayatın ne demek olduğunu hala bilmiyoruz. Hiç kimse ogretmez bize nasıl yaşayacağını, savaşıp niçin savaşacağını, ne mücadele edeceğini, neyden koruyacağımızı,neyi seçeceğiz, neyi başaramayacağımızı, başarısızlıkların nasıl üstesinden geleceğimiz ve nasıl dimdik ayakta kalacagimiz.
Bende gelecem bazi ipuclari sadece ne zaman gerekli olacağını hatırlamak için:

Her zaman kendin ol! Kimse senden daha fazla SEN değil! “Ne olmadığınız için sevilmektense, sahip olduğunuz şey için kötü olmanız daha iyi”.

Hayal edin ve uygulayın. Çalışın! “Başarının boyutu, arzunun gücü, rüyanın büyüklüğü ve hayal kırıklıklarınızı başarının yolunda nasıl yönettiğinizle ölçülür.”

Zorluklardan dolayı  düşmeyin, cesaretinizi kırmayın! Kalk ayağa geç. “Üç kelimeyle yaşam hakkında öğrendiklerimi özetleyebilirim: HAYAT DEVAM EDIYOR.”

Düşsen bile, gülümsemeyi unutma “Her gerginlik dakikası , altmış saniye mutluluk kaybedersiniz.

Sev!
“Aşk nerede, hayattır. Her kalp bir şarkı söylüyor, başka bir kalp ona fısıldayana kadar. Sevgiye ulaşan kimse şair olur.”

Mümkün oldukça herşey iyi yapın. Olmak üzere olduğunuz şeyin mükemmel versiyonu olun!
“Kimsenin görmediği gibi dans edin sanki canınız hiç  acımayacak  gibi sevin, sizi hiç kimse duymuyor gibi şarkı söyleyin ve Cennet yeryüzünde olduğu gibi yaşayın.

Artık nasıl güzel yaşayacağınızı bilirsiniz. Sadece yap! Ve şunu unutmayın: “Bir insanın hayatının gerçek ölçüsü ancak ‘sinirsiz’, ‘sinirsiz’ istemek, ‘sinirsiz’ cüretine cesaret ederek, ‘önlem almayan’ sevgiyle başarılabilir.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
385 views okuma
11 Ocak, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!