Kaşlarınıza Doğal Bir Görünüm Nasıl Kazandırırsınız

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Kaşlara Doğal Görünüm Kazandırmak

Birçok kadın kaşlarını aldıktan sonra onların daha etkileyici olması için çeşitli sıkılaştırıcı yöntemler kullanır. Bunlar içinde kaş kalemi ile aralıkları doldurmak ve jel kaş boyaları ile daha sıkı kaş görünümü elde etmek bulunmaktadır. Bunu bir yandan da kaşlara doğal görünüm kazandırmak isteyerek yapanlar bulunmaktadır. Kaşları boyarken aynı zamanda saç rengiyle aynı renkte olması isteğiyle hareket edilmektedir. Kaş kalemleri ya da jel boyalar da burada kadınlara yardım etmektedir.

Kalemle Kaşlara Doğal Görünüm Kazandırmak

Kaş kalemleri ile kaş boyamak en bilindik kaş sıklaştırma yöntemleri arasındadır. Bu yöntem genellikle saç rengi ile kaş rengi aynı olduğunda işe yaramaktadır. Siyah saç ve siyah kaş için siyah kalem rahatlıkla kullanılabilir. Ancak Sarı, karamel ya da kızıl gibi farklı tonlara boyanmış saçlar için kalemler yeterli olamamaktadır. Bu durumda kaşlara doğal görünüm kazandırmak biraz zor olmaktadır. Yapılan kalemle boyama işlemi biraz sırıtabilmektedir. Bu nedenle kaşlara doğal görünüm kazandırmak isteyen kişilerin başvurduğu bir başka yöntem bulunmaktadır. Bu da jel boya ile kaşları boyamak şeklinde olmaktadır.

Jel Boyayla Kaşlara Doğal Görünüm Kazandırmak

Kaşları saçlarla aynı renge getirmek ve onları doğal olarak sık bir görünüme getirmek her kadının isteğidir. Bunun için jel boyalar büyük kolaylık sağlamaktadır. Jel boyayla kaşlara doğal görünüm kazandırmak isteyen kişiler, özellikle bir gün öncesinden boyayı kaşlarına uygulayabilirler. Çok taşırmadan kılların olduğu bölgenin üstünden uygulanacak olan boyama işlemi, ertesi gün daha doğal bir hal alacaktır. Bunun için ünlü markaların çeşitli jel kaş boyalarını kullanmak mümkündür. Kolaylıkla alınabilecek bu boyalar, aşırı pahalı ürünler olmadıkları için herkes tarafından temin edilebilmektedir. Jel bay kullananlar, boyanın kalitesine göre ertesi gün yüzünü yıkadıklarında da boyanın akıp gitmediğini fark edecekleridir.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
211 views okuma
30 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!