Seren Serengil’in Canlı yayında yaptığı hareket

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Gülben Ergen’in şikayeti üzerine hakkında verilen tedbir kararına uymadığı gerekçesiyle 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil hapisten çıktı. Hapisten çıkar çıkmaz sunuculuğunu yaptığı programı Duymayan Kalmasın’a katıldı ve hapishanede yaşadığı zorlukları anlattı.

Duymayan Kalmasın programına katılan Seren Serengil kimsenin anlam veremediği bir şekilde kalkarak programı terketti ve bir süre sonra tekrar geri döndü.

Ve Hapishanede yaşadıklarını şöyle anlattı:

Zorlu bi süreçti. İnsanın özgürlüğü o kadar önemli ki… O üç gün bana üç yıl gibi geldi. Müebbet yatan kişilerle aynı yerdeydim. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir kişi bile bu kararın yanında olmadı. Büyük bir oyunun içerisinde bulundum. Cezaevine girmenin neresi şov olabilir. Yaşar iyi ki yanımdaydı… Onun bana varlığını göstermesi, adam gibi bir insanmış… Bu bir deneyim. İnsan Hakları Mahkemesi’ne götüreceğim bu durumu. Deliller üzerine konuştuk. Ben iftira atmadım, hakaret etmedim. 72 saatte 4 saat uyudum. Hücre odasında kaldım. Çatal, bıçak içeride serbest birisi gelir ünlü olmak için bir şey yapabilir dediler. Güvenlik nedeniyle tek kişilik hücrede kalmamı istediler. Cezaevinde 2 kez revire kaldırıldım. Bunun neresi şov olabilir. Yarın dosyayı getireceğim. 3 maddeden içeri girdim.

 

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
279 views okuma
5 Şubat, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!