Yüzü Parlak ve Genç Göstermek

AnLaSevgimi.Com Türkiye'nin En Güvenilir Sohbet Sitesidir.

Yüzü Parlak ve Genç Göstermek

Yüz yaşla, hastalıkla ve üzüntülerle beraber zamanla yaşlanmaktadır. Bu da bir süre sonra solgun ve kırışık bir görüntüye yol açmaktadır. Ancak yüzü parlak ve genç göstermek için başvurulan yöntemler bulunmaktadır. Bunlar arasında sağlıklı ve düzeni beslenme de yer almaktadır. Ancak yazımızda asıl bahsedeceğimiz şey, yüze uygulanabilecek doğal maskelerdir. Bunun için kullanılabilecek olan maskelerden biri de tuz sabunudur. Yüzü parlak ve genç göstermek için tuz sabunu uygulamasının nasıl yapılacağı yazımızda detaylı olarak anlatılacaktır.

Yüzü Parlak ve Genç Göstermek İçin Yapılabilecekler

Kırışıklıkları azaltmak ve geciktirmek için uygulanabilecek olan maskelerden biri tuz sabunudur. Bu bildiğimiz sabun gibi düşünülmemelidir. Çünkü Aslında kaya tuzunun kalıp halinde kesilerek sabun şekline getirilmesi nedeniyle ona tuz sabunu denilmektedir. Sabun öncelikle su altına tutularak ıslatılmalı ve sonrasında el sabuna sürtülerek gelen tuz parçalarını yüze uygulamak gerekmektedir Yüzü parlak ve genç göstermek için bu doğal yöntemi uygulamak son derece kolaydır. Ancak hassas ciltler tuz sabunu uygulaması neticesinde yanabilmektedir. Bu ortalama 5-10 dakika sürebilecek olan bir yanmadır. Cildinize zarar verdiği anlamına gelmemektedir. Zamanla cildinizdeki hassasiyetin giderilmesine bu uygulama yardımcı olmaktadır.

Yüzü Parlak ve Genç Göstermek İsteyenler

Kadınlar için de erkekler için de yüzdeki sivilceler çok daha kötü bir görünüm oluşturmaktadır. Bu nedenle bu kötü görünümden kısa sürede kurtulmak isteyenler, yüzü parlak ve genç göstermek için tuz sabunu kullanabileceğini söyleyebiliriz. Sabunu doğrudan yüze sürmemek gerekmektedir. Çünkü katı tuz olduğu için pütürlü bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla eli sürterken de çok bastırmamak tahriş ve yara oluşmaması için önemlidir. Düzenli olarak her gece uygulanan tuz sabunu için herhangi bir bekleme süresi bulunmamaktadır. Gece sürüp sabah yıkanabilir. Sivilceleri kökünden ucuna doğru kurutan tuz sabunu cildi de bir miktar kurutmaktadır. Bunun için uygulama sonrasında nemlendirici krem kullanılması yüzü daha canlı hale getirecektir.

reddittumblr

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
406 views okuma
3 Mayıs, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?


Anla Sevgimi - Chat Sohbet Odaları Mobil Sohbet Siteleri
error: Content is protected !!