AnlaSevgimi Forum - İrc ve Mirc Güncel Haber Forum Sayfası

AnlaSevgimi Forum - İrc ve Mirc Güncel Haber Forum Sayfası (http://www.anlasevgimi.com/forum/index.php)
-   Forum Sohbet (http://www.anlasevgimi.com/forum/forumdisplay.php?f=250)
-   -   DiaDent Diş Polikliniği 3. Yaşını Kutluyor! (http://www.anlasevgimi.com/forum/showthread.php?t=186)

pcshift 10-12-2020 08:54 AM

DiaDent Diş Polikliniği 3. Yaşını Kutluyor!
 
Sağlık ve güzel görünüm açısından kişilerin son derece iyi biçimde diş bakımı yapmaları önerilmektedir. Diş bakımını sadece diş fırçalayarak değil dişlere zarar verebilecek her türlü çok sıcak ya da çok soğuk ürünlerin tüketilmeden de yapılabilirliği kişilerin aklında olmalıdır. Ayrıca dişlerin kontrolü için de mutlaka uzman diş hekimlerine, kliniklere de başvurularak diş bakımlarının daha da profesyonel elden geçirilmesi sağlanmalıdır. 10 Ekim 2018 tarihinde kurulan ve çok başarılı faaliyetler sürdürerek hasta memnuniyetini de kazanan Diadent, 3. yılına özel çok uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile diş problemi yaşayan kişilerin diş bakımlarını ve tedavilerini gerçekleştirmekte olup başarılı işlere de imza atmaktadır. Başta diş çürüklerine karşın usta biçimde cerrahi müdahalelerde bulunarak tedavi süreci başlatan DiaDent, alanında uzman ve tecrübeli diş hekimleri ile aktif faaliyetlerini başarılı biçimde devam ettirmektedir.
Estetik diş tedavileri ile aralarında oldukça boşluk olan ve çene yapısına uygun olmayan dişlere başarılı müdahaleler yaparak kişilerin daha güzel diş estetiğine sahip olmalarını sağlayan Diadent ayrıca Pedodonti faaliyetlerini de devam ettirmektedir. Pedodonti, yani çocuk diş sağlığı üzerine aktif faaliyetlerini de sürdüren Diadent büyük, küçük, genç, yaşlı, çocuk fark etmeksizin her kesimden kişiler için diş tedavileri uygulamaktadır.
Sadece bunlarla da sınırlı kalmayan Diadent ayrıca şu gibi alanlarda da yine faaliyetlerine devam etmektedir:
• Cerrahi
• Pedodonti
• Endodonti
• Periodontoloji
• Protez
• Konservatif Tedavi
• İmplant
• Estetik Diş Tedaviler
Kanal tedaviden dişin sinir yapısına kadar tüm tedavi süreçlerinde başarılı işlere imza atarak hastaların memnuniyetini de kazanan Diadent sektördeki 3. yılını doldurmanın da haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren hastalarına sürekli olarak destek olan, isteklerini yerine getiren ve neticesinde de onların memnuniyetini sağlayarak güzel ve özgüvenli biçimde gülmelerine sebep olan Diadent ile sizler de diş rahatsızlıklarınıza artık son verebilirsiniz.
Seans seans olarak tedavi süreçlerini yürüterek karşılığında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler de sunan Diadent'i tercih eden hastaların memnuniyetleri de yüzlerinden okunmaktadır. Daha kaliteli, sağlıklı ve pürüzsüz dişler için sizler de Diadent'i tercih edebilir ve sorunlarınıza karşı çok profesyonel çözümleri de bulabilirsiniz.
Alanında uzman diş hekimleri ile aktif faaliyetlerini başarılı biçimde sürdüren Diadent Diş Polinikliği Ankara Sincan'da yer almakta olup Ankara içinden ve Ankara dışından yüzlerce kişiye de hizmet vermektedir.

dvrzener 01-18-2021 03:16 PM

Tebrikler hocam kutlarım. Size bir sorum olacaktı diş beyazlatma fiyatları hakkında bılgınız varmıdır?

dvrzener 02-01-2021 02:22 PM

Merhaba diş beyazlatma fiyatları konusunda sizleri bilgilendirecek bir site paylaşmak istiyorum. Burdaki fiyatlar size rehber olacaktır.
https://www.periodent.net/dis-beyazlatma-fiyatlari/

doclarens 07-17-2021 12:45 PM

Estetik Diş Hekimliği tedavileri hakkında bilgi almak isteyen olursa buradan öğrenebilir.
Aynı zamanda kliniklerinde
kişiye özel Gülüş tasarımı
bir günde implant
diş sıkma botoksu gibi bir çok estetik diş hekimi prosedürünü gerçekleştiriyorlar.


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:11 AM.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 RC 1