Arkadaşlık Nedir Reel Arkadaşlık Ve Sanal Arkadaşlık - AnlaSevgimi.Com Chat Sohbet

Arkadaşlık Nedir Reel Arkadaşlık Ve Sanal Arkadaşlık


Arkadaşlık Nedir Reel Arkadaşlık Ve Sanal Arkadaşlık

Arkadaşlık kelime anlamı olarak beğenileri, huyları, düşünceleri ve kafa yapıları bir olduğu için birbiri ile görüşür olmak. Arkadaşlık kelimesi aslında çok geniş, hassas ve zengin olup içinde birçok anlam barındırmaktadır. Arkadaşlık insanın hayatında olmazsa olmazları arasında yer alır aslında arkadaşlık bir ilişki türüdür. Bu ilişkinin iyi olması ne kadar bizi mutlu ederse kötü ilişkide bizi okadar üzer İnsan arkadaşını iyi seçmeli ve tanımalıdır. Şimdi sizlere arkadaşlık türlerinden bahsetmek istiyorum Reel ve Sanal arkadaşlık olarak iki ana başlık altında açıklayalım.
Reel Arkadaşlık

Reel gerçeklik olduğuna göre insanın hayatında birşeylerini paylaşacak, anlatacak samimi, güvenilir, kafa ve düşünce olarak birbirini tamamlayan ikilidir. Reelde Arkadaşlık yakın çevremizden yada daha çocukluğumuzdan süre gelen tanıdık, komşu, ilkokul çağlarından sevgi ve anlayış gösterdiğimiz, kendimizi yakın hissettiğimiz bireylerdir. Bu arkadaşlıklar uzun yıllar sürebilir hatta onlarla beraber yaşlanıp gideriz. İyi arkadaş insanın iyi ve kötü gününde herdaim yanında olup desteğini belli eden arkadaş türüdür. Kötü arkadaş insana kendini yanlız ve mutsuz hissettirip yeni arkadaşlıklar aramaya sevkeder. Eğerki yakın çevremizde bize arkadaşlık edecek birileri yoksa sanal ortamlarda yeni arkadaşlıklar aramaya başlarız. Yapacağımız tek şey arkadaşlık ve tanışma siteleri olarak bildiğimiz sohbet odaları ve sohbet siteleri adı altında bu hizmet veren web platformlarına giriş yapmaktır.

Sanal Arkadaşlık ve Sohbet Siteleri

Sanal dünya her türden ve her yerden hatta dünyanın dörtbir tarafından katılımcıların oluşturduğu bir arkadaşlık topluluğudur. Sanal  arkadaşlık sitelerinde yeni insanlarla tanışıp dost edinilmektedir. Sanalda arkadaşlık kendimize yakın kriterlerimize uygun yani bize kendimizi iyi hissettirecek doğru insanı bulup onunla tanışmak ile başlar. Farklı kültürlerden uzak şehir ve ülkelerden gelip aynı çatı altında aynı düşüncelere sahip bay yada bayan cinsiyet gözetmeden dil, din ve ırk ayrımı yapmadan sohbet edip eğleneceğimiz bu sohbet odaları arkadaşlığın sadece reelde olmadığının ispatıdır.

Sohbet Siteleri arkadaşlık ve dostluk kavramlarını benimseyip insanların refah ve güven içerisinde sohbet etmelerini sağlayan sanal bir dünyadır aslında. İnsanlar sanalda kendilerini daha cesaretli ve özgür hisseder nedenine gelince reelde yakın gördüklerine dahi anlatamadığı şeyleri bu sohbet ve chat siteleri içerisinde tanıştığı arkadaşlarına daha kolay anlatır. Çünkü biliyoruzki bu siteden çıktığımızda herşey orada kalır. Bu yüzden sohbet siteleri ve arkadaşlık siteleri insanlar tarafından daha çok rağbet görmektedir. Gün geçtikçe bu sitelere talep artmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet Siteleri başlıklı makalemizde mobil chat, mobil sohbet ve Sohbet Odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir