Instagram Videolarını Cep Telefonunuza veya Web'e Nasıl İndireceğinizi Öğrenin - AnlaSevgimi.Com Chat Sohbet

Instagram Videolarını Cep Telefonunuza veya Web’e Nasıl İndireceğinizi Öğrenin


Instagram Videolarını Cep Telefonunuza veya Web’e Nasıl İndireceğinizi Öğrenin

Instagram Snapchat’in geliştirilmiş bir sürümü haline geldiğinden, uygulama başarısı yalnızca artar. Her gün dünyanın her yerinden insanlar platformda fotoğraf ve video yayınlıyor. Bu son biçim bile, çok benzer bir teklifi olan Vine gibi uzun süre aşan hizmetlere sahip.

Birkaç ay öncesine kadar Instagram, videolarını maksimum 15 saniyede sınırladı. Bugün, hizmeti çok daha çekici hale getiren 1 dakikalık görüntü kaydetmek mümkün.

Videoların hacmi uygulama içinde büyüdükçe, giderek daha fazla insan yakalamalarını ve hatta ilginç buldukları videoları kaydetme yöntemleri arıyor. Sonuçta Instagram, hem insanlar hem de iş dünyası için popüler bir araç haline geldi.

Ancak, Instagram videolarınızı nasıl kaydedeceğinizi biliyor musunuz? Değilse, size öğrettiğimizden emin olun. Bazı yöntemler ile bunu nasıl yapabileceğinize bakın.

1 – Uygulamayı kullanma Insta İndir – Video ve Fotoğraf

Instagram videolarını saklamak için cep telefonundan daha iyi bir yer yok değil mi? İşte tam da bu öneriyle, burada kullanımı kolay bir uygulama olan Insta İndirme – Video ve Fotoğraf’ı listeleyeceğiz.
Sadece Instagram’a gidin, indirilecek videonun üst köşesindeki üç noktaya basın, paylaşım URL’sini kopyalayın ve uygulamaya yapıştırın. “Yapıştır” düğmesine basar basmaz videoyu indirmeye devam eder, ancak dosya adını ve konumunu değiştirme şansı verir.

Android akıllı telefonları olanlar için mükemmel bir seçenek olsa da, bu uygulama IOS için mevcut değildir. Bu türdeki hizmetlerin çoğu Apple tarafından engelleniyor, ancak App Store’da bulunan Rapid Save uygulaması iPhone’lar ve iPad kullanıcıları için çok benzer ve hatta daha iyi tasarlanmış bir alternatif.

2 – Bir web servisini kullanma

Çok pratik bir yol da bazı web servislerini kullanmak. Buradaki prensip YouTube materyalini indirmekle aynıdır, örneğin sadece istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın, Instagram Video Downloader sayfasına gidin, söz konusu URL’yi yapıştırın ve işlemi tamamlayın! Videonuz “İndir” butonuna tıklayarak indirilebilir.

Site Instawload da Instagram Video Downloader ile aynı şekilde çalışır, fakat sırayla birden fazla video indirmek için kolaylaştıran bir daha dolaysız bir görünüme sahiptir. Bunun bir başka özelliği de sadece videolar yerine fotoğrafların indirilebilmesi olasılığıdır. Bu da yukarıda belirtilen diğer hizmetleri yapamaz.

Instagram Video Downloader gibi, eşit derecede iyi çalışan başka servisler de olduğunu hatırlamakta fayda var. Bazıları Savedeo gibi ek özellikler sunsa da bu araçta, URL’deki “instagram” dan önce “qq” eklemeniz yeterlidir. Oradan, “Enter” tuşuna basın ve bitirdiniz! Artık dilediğiniz videoyu Instagram üzerinden telefonunuza indirebilir ve arkadaşlarınızın izleyebilmesi için farklı mecralarda da paylaşabilirsiniz.

Çok kısa ve basit olan bu yöntem sayesinde sayısız video indirme olanağına sahip olabileceğinizi unutmayın. Çok daha uzun videolar sayesinde siz de kendinize bir Instagram paylaşım sayfası açabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir