Üye olmadan sohbet yap - AnlaSevgimi.Com Chat Sohbet

Üye olmadan sohbet yap


Üye olmadan sohbet yap

Türkiye genelinde yazılı sohbet olarakta adlandırabileceğimiz birçok sohbet siteleri vardır. Bu sitelerden bazıları üyelik ister ve üyelik içinde sizlerden bazı bilgiler istemektedir. Ziyaretçilerimiz bu gibi durumlarda o siteye girmekten vazgeçebiliyor. Bu gibi nedenlerden dolayı AnlaSevgimi.Com tamamen üyeliksiz bir sohbet sitesi olduğunu sizlerle paylaşma gereği duydu.

Anla Sevgimi Ailesi sizlere üyeliksiz bedava sohbet yapma imkanı sunmaktadır. Her sitede olduğu gibi burayada web üzerinden yada mobil sohbet girişlerimizden sadece nick yazarak giriş yapabilirsiniz. Sizlere sitemize giriş nick seçimi ve nick kaydetme, şifreleme işlemlerini kısaca anlatmak istiyorum.

Anla Sevgimi Sohbet Sitelerine Giriş

Evet Sitemize tıkladıktan sonra ana web temamız üzerinde Sohbet  ve Mobil giriş butonları bulunmaktadır. WEB üzerinden giriş yapacaksanız Sohbet butonuna tıklamanız yeterlidir. Mobil telefonunuzdan girecekseniz mobil butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Her ikisindede sitemiz sizi sohbet panelimize götürecektir. Sohbet panelimizde Nick yazma kutucuğu ve şifre kutucuğu bulunmaktadır. Kendinize bir nick bulup kutucuğa yazın be Bağlan butonuna tıklayınız. Şifre bölümüne hiç birşey yazmayınız çünkü kullanıcı adınız(Nickiniz ) henüz kayıtlı olmadığı için gerek yoktur. Sitemize giriş yaptınız şimdi aşağıda sizlere nick kaydetme ve şifrenizi nasıl gireceğinizi anlatmak istiyorum.

Nick (rumuz) kaydetme ve şifre girme

Girişiniz başarıyla sonuçlandıktan sonra şimdi kaydetme işlemi için size vericeğim komutu kullanınız ”/ns register şifre e-mail” sizlere bide örnek kullanım verim ”/ns register 1234 ahmet@hotmail.com” örnekte olduğu gibi yaptıktan sonra nickiniz kaydedilmiş olacaktır. Daha sonra  vericeğim komutu kullanarak güvenli bir şekilde nick şifrenizi girmiş oluyorsunuz.Komut  ”/identify şifre” örneklemek gerekirse aynen şöyle ”/identify 1234” olarak şifre giriş işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bundan sonrası size kalmış arkadaşlar dilediğiniz gibi üyel olmadan bedava sohbet yapmak . Hoş Sohbetler….

www. anlasevgimi.com

Bir önceki yazımız olan Dürüst Chat Sohbet Odaları başlıklı makalemizde chat, dürüst chat ve dürüst insan hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

 1. Mert

  24 Ocak 2018 at 20:35

  Merhaba ben Mert A
  Gerçek anlamda mutluluk huzur dolu bir hayatı paylaşmak için buradayım.

  Cevapla
 2. Mert A

  27 Ocak 2018 at 02:31

  Merhaba ben Mert A Yaşım 34
  GERÇEKTEN ÇOK HUZUR MUTLULUK Dolu bir hayatı paylaşmak için buradayım Ciddi ömürlük olmasını istediğim mutluluğu huzuru ve aşkı arıyorum

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir